REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 5.6. a svátek má Dobroslav

Procházka českou operetou v Oranžérii zámku Sychrov

20. 4. 2012
Čaj o páté

„Čaj o páté“ se bude konat dne 5.5.2012 od 17.00 hodin a bude zaměřen hudebně – návštěvníky oranžerie čeká koncert nazvaný „Procházka českou operetou“.
Účinkující: Lubomír Havlák (tenor – sólista Státní opery a Národního divadla v Praze), Ivana Veberová (soprán – sólistka Divadla J. K. Tyla Plzeň). Klavírní doprovod – Irena Havláková (pedagožka AMU). Na programu jsou díla Oskara Nedbala, Rudolfa Frimla, Rudolfa Piskáčka a Karla Hašlera. Cena koncertu je 150,-Kč.

Milovníci české kuchyně si mohou zarezervovat večeři podávanou po hudebním představení – v menu za 280,-Kč vás čeká salát z grilované zeleniny, kuřecí prsíčko s kostí, šťouchané brambory s mladou cibulkou, pažitková omáčka a jako dezert palačinky s tvarohem, přelité teplou mléčnou čokoládou.

Rezervace vstupenek na pokladně SZ Sychrov: 482 416 011

Státní zámek Sychrov – novogotický zámek sloužící jako rezidence původem francouzské knížecí rodině Rohanů. Interiéry jsou zařízeny původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky. Zámek je otevřen celoročně, k zámku přiléhá rozsáhlý anglický park s oranžérií, která o víkendech, a v letních měsících denně, slouží jako kavárna. Oranžérie byla veřejnosti zpřístupněna v květnu 2011.

Více informací na www.zamek-sychrov.cz

Interneotvé stránky: http://www.zamek-sychrov.cz/

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA