REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Pod Sněžkou jeden den nestačí

Co všechno můžete zažít pod Sněžkou? Tipy na dovolenou s pestrou nabídkou zábavy v letních Krkonoších.

Zábava pro děti

Vítejte v Herní Krajině. Stezkou Ke Krakonošově zpovědnici dojdete do Velké Úpy, lanovkou vyjedete na Portášky a dobrodružství už nic nestojí v cestě. Zpět do údolí vyrazte na koloběžkách nebo vystoupejte na Růžovou horu a svezte se lanovkou, na kterou máte s Kartou hosta 30 % slevu. Odpoledne navštivte bobovku a Lemurii, plnou prolézaček a trampolín. Pro děti i dospělé máme v lanovém parku zážitek z přejezdu nad přehradou.

REKLAMA

Výhledy i pivní poklady

Autobusem do Janských Lázní a kabinkou na Černou horu. Navštivte rozhlednu i rašeliniště. Zpátky do Pece kolem Kolínské boudy, kde ochutnejte pivo Kolínský speciál. Pokračovat v ochutnávání lokálních piv můžete i nadále, třeba v rámci Krkonošské pivní stezky.

Západ slunce na Sněžce

S Kartou hosta využijte slev v místních restauracích a po obědě vyjeďte lanovkou na Hnědý vrch. Navštivte rozhlednu a pokračujte k Chalupě na Rozcestí. Vystoupejte k Luční boudě a přes Úpské rašeliniště, až na vrchol Sněžky a užijte si romantický západ slunce. Takže čelovky s sebou! 

Zábava a relax

Za zážitky nemusíte vždy stoupat na hřebeny hor. V Peci je široká nabídka wellness či vnitřních sportovišť. V rámci krátké vycházky po okolí se potěšte pohledy na přírodu, architekturu i jejich spojení v jedinečný celek údolí pod Sněžkou. 

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA