Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1830

Notice: Trying to get property 'slug' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1832
Malá vodní elektrárna Hučák - Informační centrum Obnovitelných zdrojů » Tipy na výlet
REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 7.6. a svátek má Iveta

Malá vodní elektrárna Hučák – Informační centrum Obnovitelných zdrojů

Malá vodní elektrárna Hučák

Křižíkova 788/2, 500 03 Hradec Králové, Zobrazit na mapě

Na co se můžete těšit?

Chcete se dozvědět, jak se vyrábí elektřina z obnovitelných zdrojů? Potom jste na správné adrese. V infocentru Hučák, které se nachází v samém srdci Hradce Králové, vám představíme, jak se dá k výrobě elektřiny využít síla vody, větru, slunce, ale také biomasy a geotermální energie. Během prohlídky navíc můžete navštívit i strojovnu elektrárny. Tu najdete v krásné secesní budově malé vodní elektrárny Hučák.

Na malé i velké čeká v infocentru spousta zážitků a zábavy. Těšit se můžete na interaktivní exponáty, laboratoř s pokusy i virtuální realitu! Na své si ale přijdou také fanoušci historie. Věděli jste, že elektrárna Hučák zásobí své okolí elektřinou už od roku 1912? Nechybí proto historické exponáty dokumentující tradici využívání obnovitelných zdrojů a samozřejmě ani návštěva původní strojovny elektrárny.

Vítaní jsou i ti úplně nejmenší. Vyřádit se mohou ve zbrusu novém dětském koutku, kde si užijí spoustu legrace, ale také se něčemu přiučí. Průvodci světem energie jim budou skřítci Eneři – Watík, Joulinka a jejich kamarádi!

Exkurze jsou zdarma.

Všechny informace k prohlídkám najdete na Hučák | Skupina ČEZ – O Společnosti (cez.cz)

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA