REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Kde příroda léčí? Objevte nejkrásnější české lázně!

29. 7. 2022

České lázně patří mezi ty s největším světovým renomé. Léčba nemocí i prevence za pomoci vody či přírodních zdrojů má v Čechách dlouhodobou tradici. Hledat ztracené zdraví, ale i obdivovat nádhernou lázeňskou architekturu k nám jezdí hosté nejen z Evropy, ale i z celého světa. Připojte se k nim a užijte si pobyt v lázních!

Největšími i nejznámějšími lázněmi u nás jsou Karlovy Vary. Kouzlu jejích horkých pramenů podlehly v minulosti známé osobnosti, ale i „obyčejným smrtelníkům” mají tyto lázně co nabídnout.

Ubytování v Karlových Varech za nejlepší ceny seženete mimo hlavní lázeňskou sezónu.

REKLAMA

Mariánské Lázně jsou srdeční záležitostí pro mnoho návštěvníků, kteří se sem rok co rok vracejí. Centru města vévodí nejen překrásná neobarokní kolonáda, ale také unikátní  zpívající fontána a celá řada výstavních secesních domů, které z velké části slouží jako hotely či lázeňské domy. 

Dopřejte si lázeňskou péči na úrovni a rezervujte si váš pobyt v Mariánských Lázních. Vaše tělo zde bude v nejlepších rukou!

Funkcionalismus, folklorismus a Vincentka – to jsou Luhačovice. Nejkrásnější lázně na Moravě. Pobyt v Luhačovicích je to pravé pro vás, pokud toužíte po lázeňském pobytu v klidném, ale přesto inspirativním prostředí. 

Návštěvníci každého věku si Luhačovice užijí nejen v letních měsících, ale i na jaře či o babím létě!

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA