Zoologická zahrada Tábor – Větrovy

 Zoologická zahrada Tábor – Větrovy, a. s. je největší zoologickou zahradou na jihu Čech. Je zaměřena zejména na faunu amerického kontinentu, ale naleznete zde i zástupce ostatních světadílů jako jsou pštrosi, surikaty, zebry a mnoho dalších dětmi i dospělými oblíbených zvířat.

V naší zoologické zahradě uvidíte tři největší kočkovité šelmy světa: tygra, lva a jaguára.

Otevřeno máme sedm dní v týdnu a pořádáme pravidelné akce pro děti – viz info na našich www.zootabor-vetrovy.cz.

Jedná se o moderní zoologickou zahradu, která se co nejvíce zaměřuje na welfare, tedy pohodu zvířat, tzn. přiblížit prostředí, ve kterém zvířata žijí, co nejvíce jejich přirozenému prostředí, aby se zde zvířata cítila dobře. Současně se snažíme, aby se zde líbilo i návštěvníkům a odnesli si odsud jen ty nejkrásnější zážitky.

Představte si, že jdete lesem a za stromem se objeví medvěd. Zdá se Vám to jako noční můra? Toto můžete zažít v naší zoologické zahradě. Záměrem naší zoo je, aby lidé co nejméně vnímali oplocení výběhů a cítili se zde, jako by procházeli přímo mezi zvířaty. Samozřejmě vše při zachování nejvyšší bezpečnosti jak zvířat, tak i návštěvníků.

Součástí ZOO je i 3*penzion Nová ZOO s vynikající restaurací, kde se můžete občerstvit a strávit zde netradiční dovolenou. Výhledy z pokojů jsou směřovány přímo do  ZOO a nechybí zde ani wellness centrum s vířivou vanou a infrasaunou či masážním křeslem a fittness přístroji.

Interneotvé stránky: http://www.zootabor-vetrovy.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu