REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 1.12. a svátek má Iva

Za zážitky na vinici! Užijte si vinařské pobyty na Moravě!

Když se řekne jižní Morava, zákonitě se většině lidí vybaví dobré víno, srdeční lidé, památky a skvělé jídlo. Ano, tohle všechno lze najít na jednom místě. Nechte se zlákat k objevování a užijte si nádherné podzimní dny ve stínu Pálavských vrchů!

Září a říjen jsou na jižní Moravě ve znamení vinobraní. Pro vinaře to znamená především spoustu práce ve vinohradech a ve sklípcích, ale pro návštěvníky je to o mnoho příjemnější. Nejenže se tu koná řada kulturních akcí, ale také je možné pochutnat si na lahodném burčáku a skvělých vínech.

Jestliže plánujete romantický pobyt na Moravě, pak neuděláte chybu, pokud si rezervujete hotel v Mikulově. Město pod svatým kopečkem je půvabné a nabízí se tu celá řada možností, jak trávit volný čas.

REKLAMA

Pohodový pobyt s celou rodinou zase směřujte ubytování do Pavlova u Novomlýnských nádrží. S dětmi se můžete vydat po stopách lovců mamutů, obdivovat křivky Věstonické Venuše nebo si jen tak lenošit při posezení s dobrou kávou, zákuskem nebo zmrzlinou!

Opravdoví znalci zamíří na podzim na pobyt do Velkých Bílovic. Je to totiž největší vinařská obec v České republice. Určitě tu narazíte na otevřený sklípek a vinaře, který se s vámi rád podělí o to nejlepší, co v jeho sudech uzrálo.

Přejeme vám příjemné zážitky při prozkoumávání a ochutnávání moravských delikates!

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA