REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Výlet tam, kde je Budweiser Budvar doma…

Kde je domov piva lahodné chuti s příjemnou chmelovou vůní a jemnou hořkostí? Přece v Českých Budějovicích! Přijďte se podívat do míst, kde se za použití nejkvalitnějších domácích surovin, vlastní vody čerpané z více než 300 metrů hlubokých studní a prvotřídních pivovarských kvasnic rodí pivo světové proslulosti.

V rámci prohlídky pivovaru  Budějovický Budvar samozřejmě uvidíte výrobu světoznámého ležáku, která využívá jak osvědčené řemeslné postupy, tak nejmodernější technologie. Nevšedním zážitkem a pastvou pro oči je například návštěva stáčírny lahví. K vidění je toho mnoho. Především ale můžete ochutnat nejčerstvější pivo zpivních tanků přímo tam, kde je doma. Součástí prohlídky je totiž ochutnávka nepasterovaného a nefiltrovaného světlého ležáku Budweiser Budvar v ležáckém sklepě.

V návštěvnickém centru si nenechte ujít multimediální expozici s názvem „Příběh budějovického piva“, kde historický příběh originálního piva ožívá na velkých plazmových obrazovkách a při filmové projekci.

REKLAMA

Prohlídku doporučujeme zakončit návštěvou stylové pivnice Budvar, která se nachází necelých 100 metrů od návštěvnického centra na rohu ulic Pražská a K. Světlé. Kromě výtečného zlatavého moku tu najdete i  dobroty z tradiční české kuchyně,  mezinárodní speciality a sympatickou obsluhu připravenou splnit všechna vaše přání.

Přijďte k nám, tady je Budweiser Budvar doma.

Otevírací doba v sezóně

1. března – 31. prosince
Po – Ne:  9:00 – 17:00

Otevírací doba mimo sezónu

1. ledna – 28. února
Út – So: 9:00 – 17:00
Po, Ne: ZAVŘENO

K. Světlé 512/4, 370 04 České Budějovice
Tel.: +420 387 705 347
Fax: +420 387 313 325
E-mail: exkurse@​​budvar.cz
Web: www.visitbudvar.cz

Interneotvé stránky: http://www.visitbudvar.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA