REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 7.6. a svátek má Iveta

Vydejte se po stopách templářů!

Pověsti, záhady i fakta dávné minulosti opět ožívají!

Na území České republiky bylo ukryto celkem 50 schránek v místech spojených s řádem templářských rytířů. Zapojte se do hry Po stopách templářů a postupně odkrývejte jejich tajemství.

Jak na to
Hra funguje na principech geocachingu, což je systém ukrývání a hledání „ pokladů“ pomocí GPS souřadnic.

REKLAMA

Seznam všech „templářských“ schránek najdete na internetové stránce www.templari.cz/po-stopach. Když si vyberete cíl svého pátrání a zadáte GPS souřadnice do vašeho navigačního zařízení, můžete vyrazit do terénu.

Navigace vás dovede k vybranému místu. Pozor! Jako správní „hledači pokladů“ musíte být nenápadní, ať vás nikdo neodhalí. Abyste se mohli radovat z nálezu, je nutno použít i jistou dávku fantazie a badatelské intuice. Jen popřemýšlejte, kde byste schránku ukryli vy. Pod skálu, do pařezu stromu, nebo do skulinky v hradním opevnění?

Těšte se!
Čeká vás dobrodružná cesta napříč zemí plná pověstí i nezvratných důkazů, zábavy a templářských odměn. V každé schránce najdete kartičky s informací, jak se místo váže k templářům. Sbírejte tyto kartičky a za vaši vytrvalost budete odměněni. Můžete se dokonce stát hostem na bývalé templářské tvrzi v Čejkovicích!

Na závěr
Tuto zábavnou hru vám přinášejí Templářské sklepy Čejkovice, které jsou s řádem templářů spjaty zcela nepochybně. Přesvědčte se sami a když budete hledat schránku v Čejkovicích,  stavte se i na prohlídku historického sklepení spojenou s degustací vína.

Ať vám hra přinese spoustu nezapomenutelných zážitků a odhalených templářských záhad. Lovu zdar!

Podrobnější informace o hře se dozvíte na www.templari.cz/po-stopach.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA