REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.5. a svátek má Vilém

Vydejte se do Pardubic za aktivní zábavou i odpočinkem

V Aquacentru naleznete zábavu pro malé i velké, toto místo je vodní ráj, kde si to jistě náramně užijete. IQ park Ideon vám nabídne interaktivní atrakce, ve kterých si otestujete vaše schopnosti. Dozvíte se, jak které atrakce s nejmodernější technologií fungují. V nedaleké Pohádkově zahradě se zvířátky zase naleznete spoustu přírodních krás, jde vskutku o kouzelné místo pro setkávání lidí a zvířat.

Aquacentrum Pardubice

Čeká tu na vás plavecký bazén o délce 50 metrů, aquapark s nabídkou vodních atrakcí a letní pláž. K dispozici jsou zde tobogány, skluzavky, dětské brouzdaliště, skokanský bazén s horolezeckou stěnou nebo vířivka. V Aqua zóně si užijete spoustu zábavy, najdete tu člunový tobogan, divokou trojskluzavku, skokanský bazén s horolezeckou stěnou nebo si můžete sjet divokou řeku. Pokud máte rádi vytrvalostní plavání, prostě skočte do bazénu a trénujte. Dostupnost drah si můžete ověřit v rozpisu. Pokud nebudete mít dost, vyrazte si ještě do fitka, kde naleznete běžecké pásy, rotopedy a veslařské trenažéry.

IQ park Ideon

Park, ve kterém vás nenechají se nudit. Můžete si zde vyzkoušet řízení motorky či auta ve virtuální realitě neomezenou rychlostí. Vydáte se na horskou dráhu nebo na cestu vesmírem. Čeká zde na vás také interaktivní horolezecká stěna plná překvapení. Naleznete tu simulátory mnoho sportů: fotbalu, ragby, hokeje, lakrosu, basketbalu, kriketu, golfu či biatlonu. Atrakce v IQ parku ve vás probudí vaše “hravé já“ a soutěživého ducha. Přijďte se pobavit a zažít spoustu nevšedních zážitků.

REKLAMA

Pohádková zahrada se zvířátky

V roce 2015 získal spolek k dispozici do užívání jeden hektar pozemku. Jednalo se o bývalý vojenský areál, pozemek byl v neutěšeném stavu. Dům i pozemek byl za pomoci dobrovolníků a partnerských firem vyčištěn, zprovozněn, oplocen a zabezpečen. Vybudovali se zde stáje pro zvířata a seník. Pohádková zahrada je neziskový ekologický projekt na podporu týraných a opuštěných zvířat, zachráněných z nepříznivých podmínek velkochovů, malochovů a jatek. Tyto zvířátka zde našly svůj domov, kde je s nimi konečně hezky zacházeno. O to celé se stará spolek dobrovolníků, kteří mají ve své hlavní činnosti ekologickou výchovu a osvětu v oblasti soužití lidí a zvířat. A hlavně mají srdce na pravém místě. Přijďte se sami podívat.

Zdroj a více informací naleznete na: www.aquapce.cz, www.iqparkideon.cz, www.pohadkovazahrada.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA