REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 22.9. a svátek má Darina

Volba nejkrásnější nahé Miss České republiky již tuto sobotu

14. 11. 2012

Která dívka se stane nejsympatičtější naturistkou, se dozvíme již tento víkend.

6. ročník této soutěže se uskuteční večer 17. listopadu 2012 od 20:00 do 23:30 hodin v rámci Noci naturistů ve vodním a saunovém světě Aquapalace Praha.  Volby Miss Natura 2012 se mohou zúčastnit milovnice nahoty ve věku od 16 let. Soutěžit se bude ve volné disciplíně, předcvičování aquaaerobiku, rozhovoru s moderátorem a diskotékovém tanci. V případě rovnosti bodů o finalistce rozhodne soutěž  závěrečném závodě v aquazorbingu v bazénu s vlnobitím.  Soutěžící mohou zkrášlit své tělo body paintingem (malováním na tělo). V porotě zasednou zástupci z regionů, kteří se v průběhu roku nejvíce zasloužili o rozvoj naturismu v dané oblasti.

Pro účastníky večera bude v Saunovém světě i ve Vodním světě připraven bohatý program a večerní párty pro naturisty se slavnostním vyhlášením Miss Natura 2012. Zájemkyně o účast v soutěži se mohou přihlásit na www.naturista.cz. Pro návštěvníky je připraveno speciální vstupné do Vodního světa a saun: pro dospělé 250 Kč. Více informací o akci a Saunovém i Vodním světě najdete na www.aquapalace.cz.

O Miss Natura
Soutěž organizuje Klub naturistů v ČR, nezisková organizace na podporu naturistického sportu v ČR, která zastupuje Českou republiku i v Mezinárodní naturistické federaci.
V letošním roce se jedná již o šestý ročník soutěže Miss Natura a již čtvrtým rokem se akce koná v největším aquaparku v České republice Aquapalace Praha. České naturistky jsou úspěšné i v zahraničních soutěžích.

REKLAMA

Interneotvé stránky: http://www.aquapalace.cz/

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA