REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 9.6. a svátek má Stanislava

VESELÁ KAVÁRNA

6. 3. 2015

VESELÁ KAVÁRNA – nejveselejší dětská kavárna!


VESELÁ KAVÁRNA je dětská kavárna v Brně – Řečkovicích, kam můžete přijít s dětmi na výbornou kávu, teplé jídlo, čerstvé domácí zákusky, zmrzlinu či jiný "mls" z naší nabídky.

VESELÁ KAVÁRNA byla navržena tak, že v centru kavárny je velký herní kout s dostatečným množstvím hraček a prolézačkou pro děti. Na kraji herního koutu jsou malé stolky a židličky, kde děti malují, vybarvují omalovánky, skládají, modelují nebo si prohlíží knížky.

Okolo herního koutu jsou rozmístěny stoly, umožňující rodičům užívat si kavárenské pohody a přitom neustále bezpečně sledovat své hrající si děti. V samostatném rohu je umístěn velký bazén s barevnými kuličkami. Pro nejmenší návštěvníky je zde nachystán přebalovací pult s plenami a ubrousky, stejně jako židličky, nočníky a jiné dětské vybavení.

REKLAMA

Prostory kavárny jsou v po celou otevírací dobu pokryty signálem Wi-Fi s rychlým připojením k internetu. Navíc je v kavárně k dispozici jeden počítač pro vyřízení vašich mailů či příležitostné surfování (zcela zdarma).

Dětská divadelní představení se stala nedílnou součástí víkendů ve Veselé kavárně. Nejsme klasické divadlo, proto k nám můžete zavítat i s nejmenšími diváky, kteří nevydrží celé představení a odskočí si na chviličku ze svého místa v hledišti. Nebo si naopak přijďte v pohodě vypít kávičku, zatímco vaše děti budou prožívat veselá pohádková dobrodružství.

Ve VESELÉ KAVÁRNĚ také můžete pro své děti uspořádat jedinečnou narozeninovou oslavu, kterou Vám nachystáme na klíč, dle Vašich přání a předatav, včetně výzdoby, občerstvení i programu pro děti (animátoři, balónkový klaun apod.).

Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, že VESELÁ KAVÁRNA je opravdu nejveselejší dětská kavárna!

Otevírací doba:

Pondělí až pátek: 9:00 – 19:00
Víkendy: 13:00 – 19:00

Veselá kavárna
Měřičkova 18
Brno – Řečkovice
621 00

Tel.: +420 541 211 890
Mobil+420 774 678 469
E-mail: [email protected]
Web: http://www.veselakavarna.cz/

Vyhledat všechny akce tohoto pořadatele

Interneotvé stránky: http://www.veselakavarna.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA