REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 5.6. a svátek má Dobroslav

Velikonoce si koledují o nevšední zážitky, které najdete v zábavním parku Oskarův svět

31. 3. 2023

Až do 23. dubna se můžete těšit na mnoho velikonoční zábavy na 50 atrakcích, speciální velikonoční dílničky, XXL fotomotivy, focení se zajíčkem, velikonoční taneční show a další! Pestrý velikonoční program na vás čeká kousek za hranicemi – jen 15 minut od Drážďan v zábavním parku Oskarshausen ve městě Freital.

Pestré Velikonoce s Oskarem do 23.04.2023

Na více než 15.000 m2 objevíte velké množství velikonočních překvapení. Povozte se na pestrobarevné lízátkové lavici, roztočte to na řetízkovém nebo koláčkovém kolotoči, svezte se na obřích skluzavkách či motokárách, skákejte jako zajíček na velkých vzduchových trampolínách a zažijte další nezapomenutelná dobrodružství – uvnitř i venku! Oskar si pro vás připravil nejen tvořivé dílničky, ale i taneční show s velikonočním zajíčkem a jeho kamarády. V celém zábavním parku najdete velké 3D kulisy pro vaše fotky např. na velikonoční pohlednice. Zajíček se má v parku čile k světu a čeká zde na vás, až si s ním uděláte hezkou fotku!

Velikonoční dílničky pro malé i velké

Mramorování vajíček, malování porcelánových či papírových zajíčků, malování velikonočních motivů na vlastní čokoládu… Oskarova velikonoční dílna je plná inspirací nejen pro děti, ale i pro celou rodinu.  Nabídka ve velikonočních dílnách platí pouze do vyprodání zásob.

REKLAMA

Otevřeno od 3. do 16.04.: pondělí až neděle od 9-19 hodin. Vstup: 6,90€ za osobu, 24,90€/rodina max. 4 osoby.

Více informací o otevírací době a vstupném v Oskarově světě >>>

Kdy: do 23. dubna 2023
Kde: Oskarshausen GmbH, Burgker Str.39, 01705 Freital, Německo

www.oskaruvsvet.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA