REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 5.6. a svátek má Dobroslav

Užívejte si s dětmi v aquaparku Aquapalace Praha – nyní jen za 1 Kč!

Užívejte si s dětmi v aquaparku Aquapalace Praha – nyní jen za 1 Kč!

Hledáte inspiraci, kam vyrazit s dětmi o jarních prázdninách a užít si s nimi nezapomenutelný den plný zábavy, relaxace i adrenalinu? Pak využijte exkluzivní nabídky největšího českého centra vodních radovánek Aquapalace Praha, kam mají do konce března děti vstup za pouhou 1 Kč!

REKLAMA

A co víc – tato cenová bomba není vše, čím vám zpříjemníme prázdniny! V aquaparku budou totiž od 4. února do 31. března probíhat pravidelná zábavná odpoledne pro děti. Připraveny jsou hry, veselé show s balónky i kouzelníkem a soutěže o krásné hračky a další dárky. V sobotu 3.3.  přijďte například na Klauniádu a rozhodně si nenechte ujít dobrodružné odpoledne s Medvídkem Pú v sobotu 17. 3.
A na co dál se můžete v Aquapalace Praha těšit? Třeba na bazén s mořským vlnobitím, super adrenalinovou atrakci spacebowl, šest tobogánů, strmé skluzavky nebo jízdu na pneumatice na hypogánu. Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici brouzdaliště a vrak pirátské lodi se skluzavkami. Milovníky otužování jistě potěší rozsáhlý Saunový svět a 14 druhů saun včetně první dětské sauny v České republice, která zvenku znázorňuje perníkovou chaloupku a uvnitř dětem zpestří saunování obrázky mořského světa. Nechybí ani možnost odpočinku a občerstvení přímo v aquaparku, například u zmrzlinového baru nebo v „mokré“ restauraci.
Více o aquaparku, novinky i kalendář akcí najdete na www.aquapalace.cz. Akce „Děti za 1 Kč“ platí pro dítě do 150 cm v doprovodu dospělé platící osoby.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA