REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

UŽIJTE SI KOZLÍ PÁRTY

Přemýšlíte, jak originálně strávit odpoledne nebo večer se svými kamarády či kolegy? Vydejte se do pivovaru Velké Popovice.

Čerstvou novinkou, kterou pivovar nabízí, je zážitkový program „Kozlí párty“.  Jen 15km jihovýchodně od Prahy se nachází jeden z nejmalebnějších pivovarů České republiky – pivovar Velké Popovice.  Kromě oblíbené prohlídky „Po stopách Kozla“ nabízí pivovar nově skupinám od 10 osob tzv. „Kozlí párty“.  Tento nový zážitkový program zahrnuje prohlídku pivovaru se školou čepování a ochutnávkou nefiltrovaného piva Velkopopovický Kozel a posezení v restauraci Velkopopovická Kozlovna.  Zážitkový program je modulový. Je možné si objednat pouze dvouhodinovou prohlídku pivovaru, nebo tříhodinové posezení s občerstvením anebo si návštěvníci mohou užít kompletní Kozlí párty.

Prohlídka se školou čepování

Během této části programu čeká účastníky netradiční prohlídka pivovaru zakončená školou čepování na historické varně. Ta je vedena velkopopovickým sládkem, který jim vysvětlí, podle čeho se pozná kvalita piva a jak se má o něj správně pečovat. Návštěvníci ochutnají dva druhy piva Velkopopovický Kozel a pod odborným dohledem si také sami vyzkouší pivo načepovat.  

REKLAMA

Posezení ve Velkopopovické Kozlovně

V ceně tříhodinového posezení v pivovarské restauraci Velkopopovická Kozlovna je konzumace různých pečených mas (kuřecí, a tankového piva Velkopopovický Kozel 11°.
Program Kozlí párty je vhodný pro partu kamarádů, či kolegů, kteří mají kladný vztah k pivu a chtějí zažít něco navíc. Kompletní Kozlí párty je koncipovaná na 5 hodin, ale délka lze přizpůsobit dle individuálních požadavků.

Pro více informací se obraťte na:

Pivovar Velké Popovice
Ringhofferova 1, 251 69 Velké Popovice
tel.: +420 323 683 425
e-mail: [email protected]
www.pivovar.kozel.cz


 

Interneotvé stránky:

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA