REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Tyrolská dechovka z Zamsu živě na Václavském náměstí


Dne 9. května 2013 od 18.00 hodin se na Václavském náměstí v Praze uskuteční veřejně přístupný koncert, na kterém vystoupí 71členný rakouský dechový orchestr z vesničky Zams v tyrolských Alpách.

V dolní části Václavského náměstí u stanice metra Můstek zahraje ve čtvrtek 9. května 2013 od 18:00 hodin rakouská dechová hudba z vesničky Zams v tyrolských Alpách. V této obci, ležící v turistickém regionu TirolWest totiž působí jeden z nejstarších dechových orchestrů v Rakousku, vystupující na svých koncertech v tradičních horalských krojích. Jeho kapelník Rudolf Pascher sestavil speciálně pro tuto příležitost pestrý repertoár, ve kterém kromě známých rakouských skladeb nebudou chybět ani proslulá díla českých autorů.

Rakouská národní turistická centrála Österreich Werbung připravila při této příležitosti speciální překvapení pro všechny, kteří na koncert orchestru z Zamsu na Václavském náměstí přijdou označení jako přátelé Rakouska. Pro fanoušky dovolené v Rakousku, kteří na vystoupení dorazí v rakouském kroji, v červeno-bílo-červeném oblečení nebo v turistickém oděvu, čeká malá kulinářská pozornost a srdečné uvítání.

Kdo snad promešká tuto jedinečnou příležitost, má ještě šanci poslechnout si výjimečný 71členný dechový orchestr z Zamsu na mši, konané ve svatovítské katedrále v pátek 10. května 2013, rovněž v 18.00 hodin.

REKLAMA

•    Kapelu z Zamsu si můžete poslechnout zde

•    Soutěžte s námi on-line a poznejte osobně region TirolWest, kde je tyrolská kapela z Zamsu doma!

Interneotvé stránky: http://www.tirolwest.at/index_en.html

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA