REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Travelhacking při dovolené s cestovkou

Travel hacking je o netradičním cestování. Laicky řečeno, soustředí se na to, jak zaplatit za dovolenou co nejméně. Ať už se jedná o využívání bonusových letenek, využívání hotelových programů nebo vydělávání cestováním. Je možné ale travelhackovat i dovolenou s cestovní kanceláří? Pokud srovnáte pro a proti a vyselektujete především výhody, možná budete překvapeni.

Proč cestovka?

Dovolená s cestovními kancelářemi je i v dnešní době stále populární a má spoustu výhod. Mnoho cestovatelů má doslova hrůzu z organizovaných zájezdů. Cestovní kanceláře vám ale některé destinace nabídnou mnohem levněji díky charterovým letům. Jsou cenově mnohem výhodnější než ty klasické a ceny letenek jsou pevné. Paradoxně vás může vyjít letenka v kombinaci s ubytováním na charterových letech levněji, než samotná letenka na pravidelných linkách a to například u Řecka či Kanárských ostrovů.

REKLAMA

Vsaďte na jistotu a záruku. Kolik jsme již slyšeli a četli příběhů o podvodných nabídkách ubytování. Cestovka je zárukou, že ubytování na místě bude, i kdyby vás museli přestěhovat do jiného hotelu. Mimochodem na to máte právo, pokud by z jakéhokoliv důvodu nešlo původní ubytování zajistit. A v neposlední řadě, co počasí? Poslední dobou je nevyzpytatelné. I pěkné počasí si již můžete pojistit.

Cestování s dětmi

Vyrážíte-li na cesty s dětmi, jsou pro vás organizované zájezdy mnohem vhodnější než dovolená na vlastní pěst. V rámci first minutových akcí (v zimním období) nabízí mnoho cestovních kanceláří zvýhodněné ceny pro děti, ale i spoustu dárků, které vaše ratolesti na dovolené využijí, např. nafukovací lehátka, míče,.. Dalším plusem je přítomnost delegáta v destinaci, v jakékoliv situaci vám bude k ruce. Abyste si mohli pobyt užít dosytosti, přijdou vám vhod i české animační programy nebo hlídání dětí.

Jak mít největší přehled?

Pro větší přehled o akcích a cenách cestovních kanceláří neváhejte navštívit portál Invia.cz, jedné z největších cestovních agentur ve střední Evropě. Najdete zde nejširší výběr cestovních kanceláří včetně německých, polských i slovenských. Místo odletu je tedy variabilní podle vašich možností. Každý si vybere zájezd dle vlastních preferencí v kategoriích od luxusních plaveb, cest do exotiky až po last minute zájezdy i pobyty s vlastní dopravou.

Snadno si můžete porovnat ceny od mnoha cestovních kanceláří do stejného hotelu. Pohromadě najdete i recenze od klientů, které vám mohou při vašem rozhodování o dovolené pomoci. Stránky cestovní agentury Invia jsou i skvělým zdrojem informací a na jejím blogu načerpáte značnou  cestovatelskou inspiraci. Autory článků jsou zaměstnanci firmy, jenž dané země sami navštívili a rádi se s vámi podělí o svoje zážitky a doporučení.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA