REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Tajemné bublinky Bohemia Sektu

Znáte ten okamžik, chystáte se otevřít a vychutnat lahev oblíbeného sektu. Jste plni příjemných pocitů, emoce pracují, v představách se již necháváte omámit kouzlem bublinek. Skleničky jsou přichystané a z orosené lahve musí každou vteřinou vyletět zátka….Napadlo vás ale někdy, kde se vaše oblíbená značka sektu vyrábí? Pro všechny, kteří mají rádi sekty, společnost BOHEMIA SEKT nabízí prohlídky  a degustaci vybraných sektů.

Již sedmým rokem nabízí společnost BOHEMIA SEKT možnost prohlídek a degustací sektů stejnojmenné značky. Nejen pro milovníky „bublinek“ je připravena atraktivní prohlídková trasa, která odhalí tajemství výroby i jedinečnost chuti sektů.
Návštěvníci mají možnost seznámit se s historií společnosti, ponořit se do alchymie výroby sektů ve Starém Plzenci, ale také prohlédnout si původní  i nejmodernější technologie výroby.  Pod vedením sommeliera ochutnají vybrané sekty, naučí se zásadám degustace, dozví se, jak vína správně vybírat, vychutnávat či servírovat.

BOHEMIA SEKT patří mezi netradiční turistické cíle. Návštěvníkům se průvodci i sommelieři věnují individuálně. Hlavním cílem týmu, který se návštěvníky pracuje, je vzbudit vášeň pro sekty. 
Bohemia Sekt je přeci skvělý koníček na celý život!
Virtuální prohlídka: http://firma.bohemiasekt.cz/component.php?cocode=section&seid=75

REKLAMA

BOHEMIA SEKT Centrum
Smetanova 220
332 02   Starý Plzenec
Tel: +420 377 197 116
Fax: +420 377 965 048
e-mail: [email protected]
www.bohemiasekt.cz

Interneotvé stránky: http://www.bohemiasekt.cz/

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA