REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Studio Citadela & BDS

Studio Citadela

je divadelní sdružení založené v roce 1992, jehož hlavním cílem je navazování pozitivních kulturních kontaktů mezi experimentujícími umělci, tvůrci s postižením a veřejností. Sdružení sídlí a realizuje své projekty ve stejnojmenném Studiu Citadela – malém kulturně sociálním centru s cafégalerií v Praze 1.
Citadela je alternativní kulturní místo pro širokou skupinu tvůrců, studentů, sociálně vyloučených etnik (handicapovaní občané, romští umělci) a kulturní veřejnosti. Najdete nás v poklidném historickém středu města v Klimentské ulici.
Na podzim 2011 oslaví Citadela už 15 let existence.
Máte zájem se dozvědět víc? Navštivte naše akce a programy.

Bohnická divadelní společnost

BDS je především společenství – volná, otevřená formace lidí s širokou škálou zkušeností, názorů a postřehů, lidí s různými stupni a diagnózami "nemoci". Jádro experimentálního souboru tvoří profesionální divadelníci a psychiatričtí pacienti-herci (hospitalizovaní, ambulantně léčení, občasně nemocní). Společnost doplňují studenti, terapeuti, lektoři, přátelé a sympatizanti. Každý může přijít a obsadit svoje místo.

BDS vznikla v roce 1991 na půdě Bohnické psychiatrické léčebny. Od roku 1996 sídlí a zkouší v domovském Studiu Citadela v centru Prahy.
Více informací naleznete zde.

REKLAMA

Otevírací doba: po – pá 12:00 – 22:00, so – ne 17:00 – 22:00

Interneotvé stránky: http://www.studiocitadela.cz/

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA