Sportovní areál Sletiště

Sportovní areál Sletiště po rekonstrukci nabízí mnoho možností sportovního vyžití v příjemném prostředí.
Atletický stadion splňuje evropské normy pro pořádání závodů a tudíž se zde každoročně koná kladenský atletický meeting s účastí nejlepších evropských závodníků. Z českých zástupců se tohoto atletického meetingu pravidelně účastní i R.Šebrle. Kromě pořádání závodů je možné si tento stadion osobně vyzkoušet, ať už jako divák na tribuně s kapacitou 1200 osob či jako sportovec.
V areálu se nachází dráha pro vyznavače in-line bruslení, který je možno využívat až do pozdních večerních hodin. Celý okruh je ve večerních hodinách osvícen. Pro ty, kteří chtějí tento sport pouze ochutnat a nechtějí investovat do vybavení, je zde připravena půjčovna kolečkových bruslí a dalšího vybavení.
V tomto areálu je možno využít hřiště s umělou trávou a umělým osvětlením pro malou kopanou, nohejbal, volejbal I házenou.
Naleznete zde i zázemí pro další sporty jako je Basketball, skok do dálky, tenis, apod. K dispozici je také moderní posilovna.
Pamatováno bylo na děti i rodiče. Děti mohou využít dětské hřiště s množstvím prolézaček, houpaček, skluzavkou a pískoviště zatímco se rodiče mohou občerstvit v místním bufetu či si odpočinout na sedačkách v blízkosti dětského hřiště.
V areálu se nachází i jízdárna s prostorem na pořádání parkurových disciplín.
Pro úschovu osobních věcí jsou zavedeny bezpečnostní schránky v blízkosti sportovišť.
Tento areál je možno navštívit kdykoli a to i po cyklostezce, která vede přímo prostorem Sportovního areálu Kladno. Na Sletiště se lze dopravit i MHD, které staví přímo před hlavním vstupem do areálu – zastávka Aquapark. Pro ty, kteří hodlají přijet autem, doporučuji zanechat automobil na parkovišti přímo proti hlavní bráně do areálu. Do budoucna je prý počítáno s rozšířením parkovacích kapacit. Nové parkoviště by se mělo objevit o cca 150 m dále v areálu bývalých kasáren.

Interneotvé stránky: http://www.mestokladno.cz/samk.asp?p1=4163#Stadion_Sletiste

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu