REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Sporthotel Barborka

Sporthotel Barborkaareál sporthoteluSporthotel Barborka leží necelý jeden kilometr od zámku Hluboká nad Vltavou, deset kilometrů od Českých Budějovic, ubytujeme společně s Vámi také Vaše zvířecí miláčky!Areál Sporthotelu Barborka se nachází na klidném místě u lesa, v blízkosti zámku a mnoha cyklostezek na okraji města Hluboká nad Vltavou.

Možnosti ubytování:

K dispozici je návštěvníkům ubytování v hotelu, v další budouvě je hostel (spojený s hotelem krytým průchodem), chaty (bungalovy) a pro romantické jižní Čechy typické louky, které upravujeme pro možnost stanování a her.

Sportovní vyžití, aktivní dovolená, relax, wellness

Dále se v areálu Sporthotelu nachází 25 metrů dlouhý venkovní bazén, 2 asfaltové kurty pro míčové sporty, tělocvična, čtyřproudová autodráha, stolní tenis, ruské kuželky, dětské hřiště a trampolína. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi. Můžete si zapůjčit terénní čtyřkolku (máme také dětské čtyřkolky) nebo absolvovat potápěčský kurz.
Součástí hotelu je také wellness centrum vybavené vířivkou, saunou, horkým kamenem a odpočinkovou zimní zahradou s palmami. Skvělý tip pro relaxační víkend! Aktivní dovolená: v sousedství jsou cyklostezky, stezka na kolečkové brusle.
relax u barzénu, Sporthotel Barborkarelax víkend v Sporthotelu Barborkavířivka Sporthotel Barborka

REKLAMA

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje hostelu mají kapacitu 5 až 6 osob.
Chaty mají kapacitu 5 lůžek, vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyňku a terásku. Stanování včetně karavanů na prostorné louce s přípojkou elektrického proudu.
Ceník ubytování a služeb naleznete zde!


Forma stravování:

Snídaně je na hotelu v ceně ubytování, formou bufetu, možnost dokoupení obědů i večeří. K dispozici je nově vybudovaná restaurace.
Cena zahrnuje: Ubytování ve Sporthotelu Barborka, využití venkovního ohniště a hřiště, venkovního bazénu, parkoviště.
Cena nezahrnuje: Pobytovou taxu, wellness centrum, zapůjčení čtyřkolek, potápěčský kurz, spotřebu el. energie v kempu, závěrečný úklid v chatě-bungalovu (individuálně, nebo 500 Kč), zapůjčení sportovních potřeb, jízdních kol.
Domácí zvíře (150,- Kč/den).

zápraží Sport hotelu Barborkatábořiště - Kemp u Sporthotelu Barborka

KONTAKT:

Zahradní 879, Hluboká nad Vltavou 373 41

TEL: +420 387 965 411 ;+420 607 117 026

[email protected]

http://www.sporthotelbarborka.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA