REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Společnost pro Moravský kras

S.M.K., a.s. vznikla v roce 1993 s cílem zdokonalit služby pro všechny návštěvníky Moravského krasu.

V několika málo letech byl kompletně zrekonstruován Hotel Skalní mlýn, Chata Macocha a vybudován systém ekologické dopravy v Národní přírodní rezervaci Moravský kras.

Hotel *** Skalní mlýn má celoroční provoz a v hotelu je pro hosty připravena restaurace, večerní restaurace – piano bar, letní terasy, fitcentrum, směnárna, a jiné služby. Hotelové pokoje jsou vždy s vlastním WC, sprchou, telefonem, rádiem a sat-TV. Kapacita hotelu je  98 lůžek. Dostatek prostoru pro firemní jednání a školení poskytují učebny s variabilní možností uspořádání, které jsou standardně vybaveny televizí, videem, flip chartem a zpětným projektorem. Pro skupiny rádi sestavíme programy dle individuálního přání, včetně rezervací vstupů do všech jeskyní Moravského krasu.

Chata Macocha byla zrekonstruována v roce 1996 ve stylu moderních švýcarských horských chat s jednoduchým,leč účelným vybavením. Kapacita chaty je 60 lůžek. Součástí chaty je stylová restaurace s kachlovými kamny a venkovní terasou.

Systém ekologické dopravy spočívá v rychlém a bezpečném spojení atraktivních míst v Moravském krasu. Silniční vláčky přepravují turisty mezi Skalním mlýnem a Punkevními jeskyněmi, lanová dráha dále vede k propasti Macocha. Trasa procházející v bezprostřední blízkosti vápencových skal je zárukou atraktivní vyhlídky.

REKLAMA

Rybářství Skalní mlýn – se nachází v krásném a ekologicky čistém prostředí CHKO Moravský kras. Zaměřuje se na chov ryb, konkrétně pstruha duhového a sivena amerického. Zájemci si ryby mohou zakoupit.

S.M.K., a.s.
Skalní mlýn 96
678 01 Blansko
tel: 516 418 113
e-mail: [email protected]
www.smk.cz

Interneotvé stránky: http://www.smk.cz/

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA