REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Slavnosti svijanského piva

12. 7. 2012

Jestliže patříte mezi příznivce zlatavého moku a tak jako mnozí další jste stoupencem především svijanského piva, neměli byste si nechat ujít Slavnosti svijanského piva. Ty se konají v sobotu 14. 7. 2012 ve Svijanském Újezdě od 13:00 hodin.

Pro letošní ročník organizátoři zvětšili celkovou kapacitu slavností a stejně jako v minulých letech vyhradili téměř třetinu areálu rodinám s dětmi. Připraven je nespočet kolotočů, zábavných atrakcí, střelnice i večerní ohňostroj. Navíc se Slavnosti svijanského piva konají v areálu koupaliště, jde o ideální místo pro rodiny s dětmi, kde si můžou odpočinout od okolního ruchu, ale zároveň vychutnat atmosféru slavností. Vstupné pro dospělé je 150 Kč, děti mají vstup zdarma.

Nikde jinde nebudete mít příležitost ochutnat všechna svijanská piva na jednom místě. Na Slavnostech potečou ze 160 píp za jednotnou cenu 18 Kč. Připraveny budou i dvě novinky, Svijanský fanda a grepový Chipper. Svijanský fanda je řezaná nefiltrovaná jedenáctka. Původně byla určena jako dárek bývalému řediteli k jeho 70. narozeninám, protože ale všem chutnala, rozhodl se svijanský pivovar umožnit ochutnání všem. Další novinkou je Chipper, osvěžující pivní limonáda s přírodní šťávou z růžového grepu v kombinaci s pšeničným pivem. Tyto dvě novinky můžete ochutnat i v podobě pivní zmrzliny s 75% obsahem piva, která bude samozřejmě určena jen osobám starším 18 let.

Na dvou scénách zahraje téměř dvacítka kapel, která vystoupí na dvou pódiích. Těšit se můžete například na country kapelu Rangers a jejich překvapení v podobě svijanské hymny, legendárního Pavla Bobka, zpěvačku a kytaristku Lenku Filipovou, rockera Petra Koláře nebo na kapelu Žlutý pes a jejich hity jako Sametová, Modrá je dobrá, či Náruživá. Téměř neoddělitelnou součástí Slavností svijanského piva je i vystoupení hudební formace Walda Gang, jejichž téměř cirkusová produkce sklízí neuvěřitelný úspěch.

REKLAMA

Na místě bude zajištěno velkokapacitní parkoviště a úschovna kol, využít můžete také autobusovou dopravu od ČD Turnov od 13,00 hodin každých 30 minut až do půlnoci. Autobus pojede i z libereckého autobusového nádraží, stanoviště č. 4 v 11:00, 12:30, 14:00, 17:00 a zpět až do půlnoci.

Více informací o pivovaru naleznete na: www.pivovarsvijany.cz nebo www.facebook.com/svijany.

Interneotvé stránky: http://www.pivovarsvijany.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA