REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.5. a svátek má Vilém

Šlapací káry ve Stromovce (nejen pro děti)

17. 8. 2012
XLToys -Káry co šlapou

V pražské Stromovce můžete potkat pejskaře, bruslaře, cyklisty, skateboardisty, mamky s dětmi, … a také šlapací káry!
Stromovka je pro šlapací káry naprosto ideálním místem, najdete zde několik okruhů, kde se můžete prvotřídně projet a stát se na chvíli zase dítětem.

Vozový park půjčovny XLToys – Káry co šlapou disponuje jak klasickými stroji, jež umožňují připojení dalšího sedadla pro spolujezdce a tažného zařízení pro různé typy vozíků, tak i speciály. Toužili jste někdy řídit Johna Deera nebo Jeepa? I takovéhle káry tu pro Vás mají.
Bojíte se, že jste na šlapací káry "příliš velcí"? Žádný strach, káry mají většinou nosnost do 140 kg.

Nejmenší "závodníci" můžou projet tzv. badiny, které toho mají navzdory své velikosti hodně co nabídnout. Vymakaný převodový systém se dvěma řetězy umožňuje bleskovou akceleraci a v kombinaci s velkými koly i výbornou průchodnost terénem.

Zajímá Vás, kde tuhle parádní zábavu (nejen pro děti) najdete?
Půjčovna XL Toys – Káry, co šlapou! sídlí ve Stromovce u bočního vchodu do letní zahrádky restaurace u výstaviště těsně pod Planetáriem (cca 100 m od konečně zastávky tramvají).

Šlapací káry – půjčovna Praha,
Areál Výstaviště, u restaurace Pražan
170 90 Praha 7-Holešovice
Rezervace na tel: 774 492 211.

Chcete mít tyhle káry i doma?
Pokud se Vám šlapací káry líbí natolik, že byste si rádi nějakou pořídili domů, není to žádný problém. Kompletní sortiment šlapacích kár pro všechny věkové kategorie a rovněž další výrobky firmy Bergtoys z Holandska jako trampolíny a unikátní kreativní hračky Moov můžete zakoupit na e-shopu  www.xlhracky.cz.

Hledáte inspiraci pro oslavu narozenin nebo firemní akci?
Personál půjčovny pro Vás může zajistit i občerstvení ve formě rautu v partnerské restauraci Pražan, jenom pár metrů od samotné půjčovny. K dispozci je v půjčovně dostatečný počet aut pro jízdu až 30 dospělých osob najednou (v případě jízdy dětí nad 7 a více let je to až 40 osob podle věku dětí). Podmínky zajištění skupinové akce prosím domluvte nejlépe na tel. 737 917 585, pan Betuš. Káry je samozřejmě možné přivézt na jakékoliv jiné místo mimo Stromovku v Praze nebo prakticky kdekoli v ČR.

copyright Slevomat.cz

Interneotvé stránky: http://www.slapacikary.cz/

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA