REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 3.6. a svátek má Tamara

Skvělý rodinný zážitek? Vyrazte do aquaparku v Německu!

18. 12. 2022

Kdo by nemiloval aquaparky – nabízí spoustu zábavy, sportovního vyžití i tolik potřebného relaxu třeba i v zimě. Vezměte celou rodinu a vydejte se společně do některého z těch v Německu.

Nejlepší Německé aquaparky

Hledáte tip na výlet s dětmi? Pak jsou německé aquaparky jasnou volbou. Tady máte výběr těch nejlepších:

Tropical Islands – skvělá volba pro únik před sychravými dny. Tady se totiž skrývá doslova tropický ráj. Najdete zde písečné pláže, palmy, lagunu, stejně jako celou řadu vodních atrakcí.

REKLAMA

Alpamare – zde si užijete velký krytý bazén s vlnobitím, ve kterém se dá i surfovat. K tomu si užijete 7 tobogánu, stejně jako venkovní bazény propojené kanály, saunu, vířivku i bazén se slanou vodou.

Aqualand – kombinace adrenalinu i relaxu. Čekají zde jeskynní komplexy plné mlh, 10 tematických saun, lázně, slané koupele i skluzavka “Černá hvězda” dlouhá 110 metrů.

Galaxy Erding – největší aquapark v Evropě s kombinací moderních technologií a adrenalinové zábavy. Stačí si nasadit brýle pro virtuální realitu, sklouznout se po 160 metrů dlouhém tobogánu a proletět se tak vesmírnou vodní dráhou.

Vodní radovánky bezpečně

Ani v aquaparku bychom neměli zapomínat na své bezpečí. Proto si i pro takový výlet sjednejte správné cestovní pojištění. Stát vás bude jen pár korun, ale ušetřit vám může nemalé peníze, které by zbytečně chyběly v rodinném rozpočtu. Podívejte se na srovnání cestovního pojištění a pak už jen zabalte plavky!

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA