REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 3.6. a svátek má Tamara

ŠKODA MUZEUM – nádech historie, prožitek současné výroby a mnohé kulturní akce

ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi je autentickou vstupní branou k poznání inspirativní, vážené a lety ověřené značky ŠKODA. Časy minulé, současné i vize let budoucích souzní pod střechou bývalých výrobních hal automobilky na třídě Václava Klementa v srdci města.

ŠKODA Muzeum nabízí návštěvníkům nejen fascinující příběh zakladatelů značky Laurina a Klementa, bohatou expozici složenou ze skutečných skvostů automobilky, ale i možnost návštěvy Rodného domu Ferdinanda Porscheho Liberci-Vratislavicích v rámci zvýhodněného kombinovaného vstupného. Nelze opomenout ani přilehlý depozitář prototypů a velké množství doprovodného kulturního programu během celého roku.

V letošním roce automobilka ŠKODA AUTO slaví 125 let od svého založení. V roce 1895 založili továrnu na jízdní kola dva nadšení cyklisté – Václav Laurin a Václav Klement. Sortiment následně doplnily motocykly a v roce 1905 automobily vlastní konstrukce. Stálou expozici muzea proto právě nyní doplňuje výstava „S tradicí do budoucnosti“, která připomíná milníky 125 leté existence automobilky. Prohlídky s průvodci je třeba předem rezervovat přes online rezervační systém na webu muzea.

REKLAMA

ŠKODA Muzeum je otevřeno každý den od 9 do 17 hod.

Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea denně od 9:00 do 17:00 hodin nebo v síti Ticketmaster.

ŠKODA Muzeum

tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, tel.: +420 326 832 038

e-mail: [email protected]

Více informací najdete na muzeum.skoda-auto.cz.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA