REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 3.6. a svátek má Tamara

Rodinný výlet na Chodsko – zábava a turistické publikace zdarma

Rodinný výlet na Chodsko

Udělejte si s celou rodinou výlet na Chodsko. Pobavíte se vy i vaše děti, určitě nebudete litovat. Zavítejte na zábavný chodský den do Domažlic, kde je kromě zábavy přichystána i výstava ucelené řady propagačních materiálů týkajících se historických, přírodních a jiných zajímavostí Plzeňského kraje.

Poznat Chodsko můžete „zblízka“ dne 17. listopadu v Domažlicích v Muzeu Chodska. Tady se rozhodně budou bavit i vaše děti. Máte rádi pravé chodské koláče? Nebo jste je snad nikdy neochutnali? V sobotu si je můžete i s dětmi sami nazdobit, pomohou vám profesionální pekařky, které na Chodsku pečou koláče po desetiletí. Zážitkem může být i točení chodské keramiky. Málokdy se vám poštěstí, že si můžete zcela vyzkoušet hrnčířské řemeslo. Navíc chodská keramika to je pojem. Muzeum Chodska si budete moci zdarma prohlédnout, uvidíte i ukázky dalších tradičních řemesel a ochutnáte chodské speciality.

Plzeňský kraj v letošní turistické sezóně vydal hned několik nových publikací. Jedním z posledních počinů je publikace Chodsko a turistický průvodce Šumava, Český les a bavorské příhraničí.

Turistický průvodce Šumava, Český les a bavorské příhraničí vás provede touto nádhernou krajinou a doporučí nejrůznější turistické trasy v centrální části Šumavy a přilehlém Českém lese. „Průvodce nabízí 24 doporučených turistických tras pro různé cílové skupiny – pěší, cyklisty, lyžaře, vodáky, pro všechny věkové kategorie, ale také rodiny s dětmi i zdravotně handicapované,“ upřesňuje vedoucí oddělení cestovního ruchu Plzeňského kraje Ilona Šnebergerová.

Také Chodsko má novou publikaci. Prozradí vám o tomto nádherném regionu to, co možná nevíte. Publikaci o Chodsku a další propagační i reklamní materiály o Plzeňském kraji získáte zcela zdarma právě při chodském dni 17. listopadu.

Workshop nabídne všem zájemcům zajímavě ztvárněnou výstavu ucelené řady propagačních materiálů týkajících se historických, přírodních a jiných zajímavostí Plzeňského kraje. Představeny tak budou nejnovější mapy různého zaměření, letáky, brožury, image.

Více na turistickém portále Plzeňského kraje www.turisturaj.cz.

Projekt Do Plzeňského kraje za přírodou, tradicemi a gastronomií je spolufinancován Evropskou unií.

Interneotvé stránky: http://www.turisturaj.cz/

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA