REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Rodinný hotel Zach

Dovolená na Šumavě – Rodinný hotel ZACH

Šumava začíná u nás. Pokud je Vaším hobby turistika, cykloturistika, lyžování,našli jste ideální výchozí místo pro poznání Šumavy. Rodinný hotel ZACH – zde začíná Vaše dovolená na Šumavě.

Okolí hotelu

Hotel Zach je skvělým místem odkud je možné vyrážet na krátké i dlouhé túry po šumavských lesích a vrších. I přímo v Zelené Lhotě a nejbližším okolí je několik cílů krátkých procházek. Třeba údolní nádrž Nýrsko, která zásobuje pitnou vodou Domažlicko, Klatovsko a Plzeň. Pár kroků od hotelu je Zelenská strž, kterou protéká Zelenský potok, kde je zaznamenán výskyt vydry říční. Pod hotelem je jednolodní barokní poutní farní kostel sv. Wolfganga z 18. století. Jsou zde pravidelné mše.

Krásný výhled

Lze se i jen dívat, a je na co. Od hotelu je krásný výhled na, asi nejkrásnější horu Královského hvozdu,Ostrý. Výhled na Jezerní horu, Nýrskou nádrž, Prenet. Na své si zde přijdou pěší i cykloturisté, houbaři, v zimě lyžaři. Ti nejnáročnější mohou dojet z blízkého nádraží do 15 km vzdáleného lyžařského areálu Špičák.

REKLAMA

Nabídka hotelu

Rodinný hotel ZACH Vám dále nabízí klid a pohodu rodinného krbu.Domácí kuchyně naší babičky se Vám postará o plné talíře. Nabízíme snídaně formou švédského stolu, plnou penzi, polo penzi, teplá jídla po celý den, spoustu různých specialit a překvapení. K dispozici je hospůdka, jídelna i klubovna se společenskými hrami, knihami, časopisy.

Kapacita hotelu je 51 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením na každém z nich. Klubovna nebo jídelna se mohou dle potřeby proměnit v učebnu pro školy, firemní akce.

Restaurace je otevřena denně od 11.00 hod.
Cena lůžka za noc : 450,- Kč se snídaní
Polopenze : 500,- Kč
Individuální ceny pro organizované firemní akce, školy v přírodě.
Ceny včetně všech poplatků.

U hotelu je možnost zaparkovat, snadná je i dosažitelnost pro zájezdové autobusy, individuelní dopravu autem, autobusem i vlakem. V přízemí hotelu je možnost úschovy kol a lyží.

Sport a zábava

Přilehlá, velká zahrada s hřištěm umožňuje sportovní vyžití pro malé i velké. K dispozici je kurt na volejbal, badminton a další hry. Nejmenší zde najdou pískoviště, houpačku a prolézačku, což asi uvítá spousta rodičů.

Pro posezení venku přijde vhod ohniště a z kuchyně se jistě najde nějaká dobrota, kterou si budete moci upéct.

Když dovolená – tak na Šumavě u Zachů.
Přijeďte a uvidíte, budete vítáni!!! Na shledanou se těší Zachovi.

Interneotvé stránky: http://www.hotelzach.cz

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA