REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Rekreační zařízení Olšina

Rekreační zařízení Olšina leží asi 6 km od Horní Plané, při jižním okraji Vojenského výcvikového prostoru Boletice, na hrázi stejnojmenného rybníka Olšina, který je nejvýše položeným chovným rybníkem v Čechách. Kdo nás navštíví, ocitne se v překrásné přírodě a klidném prostředí, což je přímo ráj pro odpočinek a relaxaci na Šumavě. Jsou zde výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo v zimních měsících pro lyžování.

V rekreačním zařízení Olšina nabízíme několik typů ubytování – hotel Michala a chata Lesana pro náročnější hosty, kteří mají rádi komfort, dále jsou zde k dispozici zděné či srubové chatky pro rodinné dovolené. Zájemci najdou v nabídce i typickou turistickou ubytovnu. Celková kapacita rekreačního zařízení Olšina je 160 lůžek.

V areálu nechybí kurty na tenis s umělým povrchem, minigolf, dětské hřiště se skákacími atrakcemi, půjčovna kol a sportovních potřeb, venkovní posezení, ohniště i udírna. Letním lákadlem je nově vybudovaná písečná pláž na břehu rybníka.

REKLAMA

Pro ubytované hosty je možnost sportovního rybolovu na soukromém rybníčku. Centrální parkoviště se nachází u hlavní budovy.
V našem rekreačním zařízení si užijí pohodovou dovolenou všichni, jak děti, tak dospělí, aktivní sportovci i lidé, co mají rádi lenošení. A nezáleží na ročním období…

Telefon: 737 226 560, 739 485 274
Email: [email protected]

www.vls.cz/cs/rekreacni-zarizeni/olsina/uvod

Web:

Interneotvé stránky: http://www.vls.cz/olsina/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA