Rekreační areál Kamínka

 Rekreační areál Kamínka nabízí stylovou restauraci a široké   možnosti ubytování (pokoje v penzionu, dřevěné sruby, dřevěné chatky, možnosti stanování). Areál je vhodný pro aktivní sportovní odpočinek a relaxaci, k dispozici je víceúčelové hřiště s umělým povrchem, travnaté hřiště, dětský vnitřní i venkovní koutek a dostatek občerstvovacích zón. Okolí je vhodné pro provozování aktivní pěší turistiky a cykloturistiky, v zimě i pro vyznavače běhu na lyžích. Areál je ideálním místem pro sportovní a firemní kurzy a soustředění, pro soukromou rekreaci, pro letní dětské tábory a pobyty a školy v přírodě a školní výlety.

 Kalendář akcí nalezente zde.

Ubytování

Jelínkova restaurace

Jelínkova restauraceOriginální a architektonicky jedinečná stylová restaurace je velmi vhodným místem pro svatební hostiny, rodinné oslavy s dětmi, romantická posezení u otevřeného krbu, ale i pro bujaré večírky všeho druhu.
Z příjemného interiéru provoněného dřevem ze starých modřínových a dubových sudů, ve kterých zrála zlatá slivovice a další věhlasné destiláty, se Vám nebude chtít odcházet.
K dispozici je samostatná místnost s promítacím plátnem, dataprojektorem i flipchartem na firemní setkání, semináře a školení.

* kapacita restaurace – 100 míst
* venkovní posezení na zastřešené terase – 100 míst

Nabízíme tradiční českou kuchyni, bohatě zásobený bar destiláty vizovické likérky RUDOLF JELÍNEK i kvalitními značkovými víny, točené pivo a chlazené nápoje.
V restauraci je k dispozici kulečník, stolní fotbal, šipky, dětský koutek.

Více informací získáte na www.kaminka.cz

Kontakt:

Roštín 188, 768 03 Roštín
Tel.     +420 573 368 150
Mobil:     + 420 774 999 940, + 420 776 775 634, + 420 602 715 334
e-mail: dozbabova@kaminka.cz, kaminka@kaminka.cz
www.kaminka.cz
GPS 49°11'8.871"N, 17°18'31.095"E

Interneotvé stránky: http://www.kaminka.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu