Rakousko – zima plná radosti ze života

Rakousko nabízí úžasné lyžování, krásnou přírodu, vysoký standard ubytování v malebných alpských střediscích, moderní lanovky a vleky… a to vše blízko a za dostupnou cenu.

Stačí přejet jižní hranice a za chvíli jste v rakouských Alpách, kde od listopadu do konce dubna najdete lyžařské terény, které jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi. V půjčovnách si pronajmete nejnovější typy lyží a snowboardů všech kategorií, jsou tu velmi dobře vedené lyžařské školy pro děti od nejútlejšího věku.

V Rakousku najdete vysokohorská ledovcová střediska, menší i obrovské lyžařské areály, které přes několik údolí spojují více míst, takže za jeden den vše nestačíte projezdit, nemluvě o nekonečných freeridových terénech v divoké přírodě.

Zimní dovolenou si můžete naplánovat do rušnějších mondénních míst s bohatým nočním životem či si dopřát romantiku v malebných horských vesničkách. Apartmány jsou prostorné a dobře vybavené. K regeneraci po dni stráveném na lyžích lákají příjemná wellness centra s bazény, mnoha druhy saun a nabídkou masáží.

Informace a tipy na zimní dovolenou v Rakousku najdete na stránkách http://www.austria.info/cz


Interneotvé stránky: http://www.austria.info/cz/zima-plna-radosti-ze-zivota?utm_source=paseo&utm_medium=pr&utm_campaign=MO_Kampagne_CZ

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu