REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Půjčovna lodí, kol a tělovýchovná škola

Kurzy na Vltavě

Převážná část našich kurzů probíhá na řece Vltavě, která má optimální podmínky pro sportovní a kulturní vyžití absolventů kurzů . Rovněž je zde i dostatečné zázemí v síti vybavených kempů, ubytoven a hotelů v různých cenových relacích dle výběru našich klientů.

Z vodáckého hlediska je Vltava hodnocena jako voda charakteru C tzn. mírná, pravidelná proudnice s občasnými peřejemi. Většina jezů je bezpečně sjízdná a slouží k výcviku v ovládání lodi v rychlejším proudu a k ověření získaných dovedností.

REKLAMA

Vodácké kurzy

Kurzy na Vltavě probíhají v rámci celého toku od Soumarského Mostu až po Č. Budějovice a je možné je i zorganizovat jako hvězdicovité putování okolo některé ubytovací kapacity a využít veškeré naše materiálové a přepravní možnosti. Podobně organizujeme několik skautských táborů a akce pro handicapované klienty. V rámci těchto kurzů spolupracujeme s centrem pro postižené děti Arpidou a se společností „Šťastný život“, která zahrnuje dospělé lidi s postižením zraku a upoutané na invalidní vozík. Rovněž spolupracujeme s několika cestovními kancelářemi pro inkaminkové pobyty zahraničních hostů. Všechny naše kurzy jsou vedeny instruktory s příslušným osvědčením, kteří jsou vybaveni patřičnými organizačními a jazykovými dovednostmi. Více..

Jako odborná firma se sportovním zaměřením v oblasti vodní turistiky také organizujeme instruktorské kurzy pro cvičitele vodní turistiky zakončené akreditovanou zkouškou. Více..

V současné době pořádáme řadu vodáckých akcí i na ostatních jihočeských řekách a na divokých řekách v zahraničí ( Rakousko, Slovensko, Slovinsko).

Vodácké vybavení

Naše firma disponuje veškerým vodáckým vybavením tzn. plastové kánoe typu Vydra, vesty, rafty, pálavy (rafty pro dvě osoby), přilby a také má k dispozici řadu přepravních možností. Jsou to především 8-místné dodávky s univerzálními krytými přívěsnými vozíky určenými k přepravě osobních věcí klientů, nebo k následné přepravě lodí a raftů. V případě větší skupiny zajišťujeme dodavatelsky autobus v příslušné lokalitě.Více..

Půjčovna

1. Zapůjčení veškerého vodáckého vybavení.
– kánoe, rafty, nafukovací čluny
– vesty, pádla, barely, přilby

2. Doprava veškerého vodáckého materiálu 8-mi místnými dodávkovými automobily se speciálními kárami.

3. Zapůjčení kol.
– treková, horská, dětská, turistická
– vozíky
– přilby

4. Doprava veškerého cyklistického materiálu 8-mi místnými dodávkovými automobily se speciálními kárami.

Rezervace je nutná, chcete-li mít jistotu, že Vámi požadované služby a materiál bude připraven v objednaném termínu.

Interneotvé stránky: http://www.vydra.info

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA