REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Prohlédněte si naši zemi z koše balónu

Pohled na krajinu pod balonem je dnes snadno dostupný pro každého. Stačí jen vybrat typ a oblast letu. Letět balónem jde téměř kdekoli v ČR, některá místa jsou však oblíbenější.

AVIATIK SERVIS lety prověřená kvalita.

Jsme druhá generace rodinné firmy zabývající se balónovým létáním již od roku 1983. Získané zkušenosti a znalosti jsou pro Vás dokonalou zárukou bezpečného a kvalitního letu balónem.

Opravdový let balonem s BALON.CZ

Není let, jako let. Opravdový let balónem je zážitek se zárukou kvality. S námi máte jistotu, že nepoletíte za špatné dohlednosti, že Váš let bude skutečně trvat 60 minut a nebude to pouze přelet přes nejbližší les. Naši piloti s Vámi nepoletí pouze těsně nad zemí, ale vystoupají do výšky, kde se můžete pořádně rozhlédnout.

REKLAMA

Oblíbené lokality

V České republice je mnoho míst, kde se pořádají vyhlídkové lety  balónem pro veřejnost a kde si můžete objednat místo v koši. Cena letenek se liší podle celkového množství osob v koši. Koše do 6 pasažérů jsou bez přepážek a tak se mohou pasažéři volně pohybovat od jednoho okraje koše k druhému a prohlédnout si krajinu na všechny strany. Letům v těchto balónech říkáme PRÉMIOVÉ. V koších pro více jak 6 pasažérů jsou jednotlivé osoby rozděleny do "kójí" a nemají tedy volný pohyb v koši. Těmto letům říkáme KLASICKÝ let balónem.

Lokality pro prémiové a klasické lety balonem: Brno, Tišnov, Boskovice, Olomouc, Pálava, Jihlava, Telč, Slapy, Konopiště, Český ráj.

Soukromé lety nad oblíbenou krajinou

Pro rodiny, přátele, firmy a jiné skupiny jsou určeny Soukromé lety balonem, kde je celá kapacita balónu vyhrazena pouze pro Vás. Nemusíte se tedy omezovat na obvyklé lokality. Rádi přijedeme za Vámi na Vaše oblíbené místo a tam odstartujeme. Pro start balónu potřebujeme louku, pole nebo hřiště o velikosti přibližně 30×30 m.

Privátní lety jsou ideálním zážitkem pro víkendové výlety, letní dovolenou, nebo pobyt na chatě či chalupě.

Těšíme se na společný let balónem a přejeme měkké přistání.

Celou naši nabídku najdete na www.balon.cz.


AVIATIK SERVIS společnost s r.o.

Šeránkova 4
616 00 Brno

[email protected]
www.aviatik-servis.cz

Interneotvé stránky: http://www.balon.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA