REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 5.6. a svátek má Dobroslav

PŘIJEĎTE SI UŽÍT BÁJEČNÉ LÉTO DO CENTRA BABYLON! ČEKÁ NA VÁS PLNO ZÁBAVY, ODPOČINKU I RELAXACE.

3. 6. 2019

Zábavní komplex v severních Čechách nabízí skvělé zázemí pro letní dovolenou, která bude bavit děti i dospělé. Pod jednou střechou najdete mnoho atrakcí. Pro maximální pohodlí je součástí areálu baby friendly hotel.

ATRAKCE PRO CELOU RODINU NA KAŽDÉM KROKU 

Vstupem do Aquaparku se rázem ocitnete ve sci-fi světě kapitána Nema se třemi tobogány, adrenalinovým trychtýřem, širokou skluzavkou i divokou řekou. V zákoutích přímořského městečka naleznete vodotrysky, gejzíry, vířivku a tajemné jeskyně. Působivou podívanou nabízí 3x denně 3D Laser show spojující hru barev, fascinující animace a dýmové efekty. Prostor k odpočinku skýtá Saunový svět.

REKLAMA

Kromě vodní zábavy určitě navštivte Lunapark. Dětský svět, kde na vás čeká vláček s kachničkami, řetízkový kolotoč, nafukovací hrad, trampolína, autodrom, vodní střílečka, simulátor divokého býka „Torro“, horolezecká stěna a další atrakce. Rodičům a odvážným dětem doporučujeme 4D KINO a 9D virtuální realitu. Rodinný souboj můžete uspořádat v Laser game nebo na Bowlingu.

ZASLOUŽENÝ RELAX

Rodiče mohou využít k odpočinku rozsáhlé Wellness centrum, které na ploše větší než 1 000 m2 nabízí sauny, římskou páru, vířivku, bylinkovou inhalaci, oxygenoterapii, masáže a mnoho dalších procedur.

PERFEKTNÍ PRO RODINY S DĚTMI

Abyste stihli využít všech možností, které komplex nabízí, doporučujeme využít ubytování WELLNESS HOTELU BABYLON přímo v komplexu. Hosté mohou s dětmi navštívit animační klub, kde probíhají různé výtvarné aktivity. Pro rodiny s dětmi je navíc připravena speciální akce, kdy má dítě ve věku do 13 let ubytování zdarma. Hotel nabízí též výhodné a tematicky zaměřené pobytové balíčky. Pokud má být dovolená aktivní, pak sáhněte po ubytování s balíčkem zábavy, se kterým můžete denně neomezeně navštěvovat atrakce komplexu, ale i moderní science iQLANDIA a libereckou ZOO! Letní dny Vám navíc zpestří bohatý animační program, který nabídne spoustu legrace, tance, her a soutěží.  

Více informací: www.HotelBabylon.cz a www.CentrumBabylon.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA