REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Praha vás překvapí i mimo sezónu!

Nesčetné množství kostelíků, paláců a jejich zahrad, tajuplných podzemí a obdivuhodných chrámů z Prahy dělají město právem známé jako stověžaté srdce Evropy. Českou metropoli si ale zamilujete, aniž byste byli vášnivými obdivovateli uměleckých slohů.

 

Příjemné ubytování v Praze v unikátních budovách ale není vše, co matička Praha nabízí. Jedná se totiž o architektonický skvost, na nějž návštěvníkům nabízejí dechberoucí výhledy nejen rozhledny, ale i vrcholky zdejších kopců. Duši zkamenělé české historie dokresluje půvabná Vltava, přes kterou se klenou desítky mostů, a která svírá několik ostrůvků.

REKLAMA

Dobovou atmosféru při procházkách po památkách, jež vypráví o české historii, střídá noční shon, ve který se se západem pražské uličky mění. Hudbou Praha ožívá ve svých klubech, které uspokojí hudební vkus každého návštěvníka, tak i v ulicích, kde se konají nejrůznější akce během celého roku. 

Kulturní děj zaznamenávají i galerie, muzea a výstaviště, které dotváří obraz její více než tisícileté historie, či dobová náměstí, která skýtají nevšední kulturní zážitky i dětské atrakce. Náročné toulky završíte chutí české kuchyně a vyhledávaným českým pivem v místních hospůdkách, kde se kdysi scházeli ti největší čeští umělci, politici a osobnosti. Pokud byste chtěli najít ubytování v okolí Prahy, můžete využít služeb portálu Hotel.cz. Tak neváhejte a naplánujte si výlet do Prahy ještě dnes.

 

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA