REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Poznejte Šumavu a Český les

Jako stvořená pro milovníky výletů je oblast Šumavy. Jezdíte na kole? Můžete tu brázdit desítky cyklotras v nádherné přírodě. Chcete zábavu? Je tu spousta možností, kde se vyřádíte Vy i vaše děti. Rádi poznáváte nádherná místa v přírodě? Pak je Šumava i Český les ideálním tipem pro Vás. 
Prázdniny jsou za dveřmi. Vydejte se tedy poznat jedno z nejkrásnějších přírodních míst v Čechách – Šumavu. Zelená střecha Evropy vám nabídne spousty nevšedních zážitků. Při vašich cestách vám pomůže nová turistická mapa Šumavy a Českého lesa, kterou vydává právě Plzeňský kraj.
Jde vůbec o první mapu, která představuje Šumavu jako kompaktní turistickou oblast, tedy její severozápadní část včetně oblasti jižních Čech a bavorského příhraničí a je doplněna o region Českého lesa. Pro představu, kam vyrazit, vám poslouží stručné informace volnočasových aktivit v této lokalitě. Tipy tu najdou všechny věkové kategorie, příznivci pěší i cykloturistiky, vyznavači adrenalinu, sportu, milovníci historie a tradic, kulturních památek, přírodních krás apod.
Mapa doplňuje celé portfolio publikací, které již Plzeňský kraj vydal. Protože bude sloužit také turistům ze zahraničí, je vydávána v sedmi jazycích. Zároveň Plzeňský kraj vydává image publikaci Šumava, Český les a bavorské příhraničí, kde najdete spoustu fotografií atraktivních šumavských míst. Nový materiál doplní image publikace Chodsko, která čítá přes čtyřicet stran.

Více informací o všech vydávaných materiálech najdete na turistickém serveru Plzeňského kraje – www.turisturaj.cz

Projekt Do Plzeňského kraje za přírodou, tradicemi a gastronomií je spolufinancován Evropskou unií.

REKLAMA

 

Interneotvé stránky: http://www.turisturaj.cz/clanek/vydavame-nove-turisticke-publikace,-pomohou-vam-poznat-sumavu-a-cesky-les

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA