REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 22.9. a svátek má Darina

Pohádkový podzim na Hradě a zámku Staré Hrady

Víte kam vyrazit na výlet, aby se bavila celá rodina? Přijeďte na Hrad a zámek STARÉ HRADY u Jičína a užijte si pohádkový den za každého počasí. Otevřeno je tu celoročně a na letošní podzim a zimu jsme si pro Vás, děti i dospělé, připravili celou řadu akcí.

 

DRAČÍ ČARODĚJNÉ POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY – každou sobotu, neděli, o prázdninách a svátcích od listopadu až do března Vás opravdová princezna, rytíř, čaroděj nebo čarodějnice provedou dračími pohádkovými okruhy. Na hradě a v pohádkovém sklepení se usídlili draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, hromoví, zlatí, teplomilní, sklepní, smaragdoví a mnoho dalších pohádkových bytostí z pohádek čaroděje Archibalda I. Na osobní audienci Vás ve své Dračí královské komnatě pak přijme i Jeho Veličenstvo Dračí král Rozumbraďák XVI. s dračí královnou jeho ženou Starostlindou a jejich dcerkami dračími princeznami Lajdalínou, Trajdalínou a Rozcaplínou. Pomozte nám zachránit princeznu Laskonku a nemine Vás ani pořádná pohádková odměna.

REKLAMA

 

ČERTI a ČERTICE ze Starohradských pohádek Vám zpříjemní poslední víkend v listopadu a první víkend v prosinci. Připravena je pro Vás pravá čertenická soutěž, čtení z Velké knihy hříchů a pro každého člobrdíka dárek od starohradského čerteníka. Na děti čeká pytel pekelně dobrých bonbonů a dospěláky zase ochutnávka čertovské medoviny.

Od prosince pak přijďte na VÁNOCE na HRADĚ. Ochutnejte atmosféru vánoční pohádkové prohlídky a zažijte Vánoce našich prababiček. Čekají Vás tu dračí sněhuláci Drakuláci a s nimi nejedno překvapení se spoustou veselých kamarádů. Zvýhodněným okruhem pohádkovým hradem a vánoční pohádkou vás provede živá čarodějnice, princezna. čertice, rytíř či čaroděj. A nudit se určitě nebudete!

Spoustu pohádkových překvapení zažijete i při návštěvě třech prohlídkových okruhů, při kterých Vás krásná princezna, veselá čarodějnice nebo opravdový čaroděj či rytíř zavedou do pohádek čaroděje Archibalda I.

Na 350 pohádkových bytostí Vás čeká ve třech prohlídkových okruzích Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady přivítal v loňském roce 105 tis. návštěvníků. Převážná část prohlídkových okruhů je věnována dětem, ale laskavý humor pohádek čaroděje Archibalda I. rádi ocení i dospělí.

Otevřeno máme celoročně. Všechny letošní akce, novinky a další podrobnosti najdete na www.starehrady.cz.  Kontakt [email protected], tel. 602302265.

Interneotvé stránky: http://www.starehrady.cz/

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA