REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 22.9. a svátek má Darina

Podzimním drakiádám vládnou žlutí draci s motivem Šťastné SIMky

Není pochyb o tom, že podzim je tady a s ním přichází i oblíbené drakiády. Zábavná odpoledne pro děti i dospělé připravil virtuální operátor SAZKAmobil. První drakiáda úspěšně proběhla v neděli 27. září ve Velkém Meziříčí, další se chystá na tuto sobotu 3. října na zámku Sychrov a poslední zavítá do pražských Letňan v sobotu 10. října.

Zpříjemněte si sobotní den pouštěním draků, soutěžemi, opékáním buřtů, popíjením limonády či piva a mlsáním cukrové vaty. Zasoutěžte si o mobilní telefony a plyšáky. Soutěžit můžete s vlastnoručně vyrobenými draky s motivem Šťastné SIMky nebo získejte oficiálního draka s fixami pro vlastní vybarvení při koupi Šťastné SIM karty od SAZKAmobilu.

Dračí zápolení nezapomeňte vyfotografovat a ty nejlepší snímky nahrát na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Své fotky můžete následně poslat svým přátelům na email či facebook a sbírat tak potřebné soutěžní hlasy.

REKLAMA

Podrobné informace o drakiádách a jejich programech, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete zde.

 

Interneotvé stránky:

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA