REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Pobyty nedaleko Klínovce v horském hotýlku ARNICA

Nabízíme Vám celoroční  pobyt v přepychové krušnohorské přírodě. Nemusíte jezdit daleko za hranice, stačí přijet za námi do hotýlku ARNICA a užít si tak hory ve VIP kvalitě.

V ZIMĚ čeká na Vás lyžování v jednom z největších lyžařských středisek v ČR.

A to zejména díky připojení NEKLIDU ke SKIAREÁLU KLÍNOVEC a díky unikátnímu propojení se sousedním skiareálem na Fichtlbergu – došlo tak na rozšíření možnosti zalyžovat si na 47 km sjezdových tratí. Unikátní je též propojení celé trati lyžařsky – žádné přesuny skibusem. Klínovec nezapomíná na běžecké lyžování, kromě Krušnohorské magistrály je zde mnoho upravovaných běžeckých tras. Mapky naleznete u nás na hotýlku. A nejednoho návštěvníka jistě potěší, že přímo od ARNICI jezdí ZDARMA SKIBUS na úpatí Klínovce, který je odtud vzdálený jen 900 m.

REKLAMA

V LÉTĚ nabízíme mnoho cyklistických a turistických tras – mapky naleznete u nás na hotýlku, Trailpark Klínovec, návštěv kulturních památek v blízkém okolí, sběr hub, borůvek a mnoho dalších aktivit včetně příjemného posezení a naší letní zahrádce u hotýlku.

Náš hotýlek ARNICA má 14 pokojů, z toho 2 dvojlůžkové, 2 třílůžkové, 2 apartmány   2+3 lůžka a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají své sociální zařízení /WC, sprcha, umyvadýlko/. V celém hotelu je připojení k WIFI. Pokojíčky jsou útulně zařízené v horském stylu s dřevěným obložením, lampičkami a nočním stolkem, sušákem na prádlo atd.

V útulné stylové restauraci  od rána topíme v krbu, abyste si mohli snídani i večeři vychutnat v příjemné atmosféře. Na chodbách také topíme v krbových kamnech a v každém patře máte háčky na sušení oblečení po příchodu z lyžování.

Dále můžete po předchozí dohodě  svůj čas využit v jídelně – rodinné oslavy, školení, svatby, diskotéka apod. nebo salonku.

Vítáme u nás nejen rodiny, rodiny  s dětmi,  ale i seniory, školní lyžařské výcviky, školy v přírodě a Vás všechny příznivce letní, zimní, ale i jarní a nádherné podzimní přírody.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

arnica-janacek.com

Interneotvé stránky: http://https://arnica-janacek.com/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA