REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Penzion Zámeček

Zámeček

Soukromý romantický zámeček uprostřed krásné přírody Lužických hor, na tichém, klidném místě vám nabídne:
Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových prostorných pokojích s vlastním soc. zařízením – většina pokojů je s výhledem do zámeckého parku, ledničkou, varnou konvicí, TV.  Možnost připojení k internetu –WIFi.

Ubytovaným hostům je zdarma k dispozici privátní bazén 10 x 4,5m s možností nočního osvětlení, velký zámecký park s fontánou, uzavřené bezpečné parkování. Zimní zahrada, letní terasa, ohniště, venkovní gril, pískoviště, houpačka, hřiště, venkovní gril, kuchyňka. Restaurace v objektu v provozu není, na každém pokoji je k dispozici varná konvice + příslušenství. V okolí je restaurací několik, vybere si jistě každý. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro pořádání seminářů, oslav, romantických nebo svatebních pobytů. Na požádání pro Vaše děti připravíme dětské postýlky. Rádi přivítáme i Vaše domácí mazlíčky, kterým se u nás bude také líbit.

Na místě je možné se objednat na masáž dle výběru klienta. Přijměte pozvání k relaxaci a odpočinku, vyberte si některou z nabízených terapií a dopřejte svému tělu i duši chvíli klidu a regenerace!

Při týdenním pobytu dospělá osoba masáž zdarma

Máte také příležitost vyzkoušet zázrak jménem galvanická žehlička, která vás zbaví vrásek, akné a dokonce umí zatočit s celulitidou! Radujte se z perfektní pokožky bez vad na kráse.

Zájemci se mohou zúčastnit jednodenního kurzu Reiki nebo Shamballa – výuka práce s léčivými energiemi (více info: www.reiki-shamballa.cz)

Ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci – koupání, privátní bazén, houbaření, turistika, cykloturistika, lyžování, sjezdovka s nočním osvětlením, běžky.

V blízkém okolí koně, golf, tenis, aquapark, loďky, hrady, zámky, rozhledny, sklárny, …

Zajímavé tipy na výlety Vám rádi poradíme přímo na místě.

V okolí za zmínku stojí přehrada Naděje, Ledová jeskyně, zbytky zříceniny středověkého hradu Milštejn, Křížový vrch, Zelený vrch, rozhledna Luž, rozhledna Hvozd s výhledem na českou i německou stranu, skalní hrad Oibin, který dal postavit Karel IV. Skalní hrad Sloup, zámek Lemberk, zámek Zákupy a mnoho dalších. Navštívit doporučujeme také Pravčickou bránu a soutěsky, Dolský mlýn, Jedlovou horu, Jiřetín – Křížovou cestu apod.

Těšíme se na Vás!

www.zamecek-travnik.cz
[email protected]

Interneotvé stránky:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA