REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 3.6. a svátek má Tamara

Penzion – ubytovna SB

Penzion – ubytovna SB

Penzion – ubytovna hotelového typu s celoročním provozem se nachází v krásném prostředí sportovního areálu Červená zahrada s výhledem na boskovický hrad.

Je ideálním místem pro trávení aktivní dovolené, jelikož za přijatelnou cenu nabízí ubytování přímo v centru sportovního dění. Ubytovna sousedí s nově zrekonstruovaným koupalištěm Červenka, kde mohou návštěvníci trávit letní dny v bazénu, na skluzavkách, tobogánu a ti nejmenší v dětském bazénu. Kromě koupaliště jsou v areálu Červená zahrada tenisové kurty, fotbalový stadion a zimní stadion v letních měsících využívaný na in-line bruslení. Městské lázně s plaveckým bazénem, tobogánem, rekračním bazénem s chrliči a masážními tryskami, vířivkou, finskou saunou, infrasaunou a parní komorou jsou nedaleko. Vyznavače pěší turistiky jistě potěší skutečnost, že ubytovna leží u značené turistické trasy, takže lze bez problémů dojít na náměstí s nově otevřenou vyhlídkou na radniční věži, k zámku, ke hradu či si projít městský okruh Židovskou čtvrtí se Synagogou a Židovským hřbitovem, navštívit Westernové městečko, nebo se projít po přehradní hrázi… Autem, nebo na kole po značených cyklotrasách lze navštívit další zajímavá místa v blízkém okolí – Zámek Lysice (10 km), Zámek Letovice (10 km), Zámek Rájec(11 km), Moravský kras (20 km) a další.

Kategorie: „A“ hotelového typu
Vhodnost využití: pro rodinnou rekreaci, soustředění sportovních klubů , pro ubytování pracovníků firem
Kapacita:
48 lůžek(6× 1/2, 2× 1/3, 5× 1/4, 2× 1/5)
Vybavenost: na pokojích samostatné WC, sprcha, lednička, TV/SAT, wifi, společná kuchyňka se sporákem a rychlovarnou konvicí, společenská místnost, k dispozici je stůl na stolní tenis a místnost na uskladnění kol
Parkování: u hotelu, pro ubytované zdarma
Výhody a slevy: V ubytovně platí rodinné pasy: nad tři noci pobytu je sleva 10 % z ceny ubytování a jeden vstup do městských lázní zdarma.
Stravování: Po dohodě možnost stravování v restauraci Transmark ve městě (cca 500 m), nebo mimo sezónu v bufetu koupaliště (50 m). Možnost objednání snídaně.

CENÍK UBYTOVÁNÍ

REKLAMA

KONTAKTNÍ OSOBA:
Hana Borková
objednávky, rezervace
tel.: 724 696 145

RECEPCE:
Dukelská 704
680 01 Boskovice
tel.: 516 453 012
e-mail: [email protected]
web: www.sluzbyboskovice.cz

Penzion-ubytovna SB – soustředění

Sportovní areál Červená je umístěn v malebném údolí říčky Bělá s výhledem na okolní lesy a boskovický hrad. Areál nabízí všechna sportoviště i ubytování pohromadě. Je vhodný pro soustředění všech věkových kategorií různých výkonnostních skupin v různých sportovních odvětvích. Pro tréninky je možno využít fotbalový areál s hřištěm s umělou trávou 3. generace a hřištěm s přírodní trávou, zimní stadion s letním provozem in-line plochy a posilovnou, plavecký bazén na koupališti Červenka, antukové tenisové kurty. V okolí jsou výborné běžecké terény pro rozvoj vytrvalosti i rychlosti. Je možno zajistit i pronájem spinningu a tělocvičen. K regeneraci lze využít městské lázně (vzdálené cca 250 m), ve kterých najdete plavecký bazén, rekreační bazén s vířivkami, divokou vodou, chrliči vody a perličkovou lázní, tobogán, finskou saunu (4 osoby), infrasaunu (3 osoby), parní komoru, samostatný vířivý bazén pro 7 osob. Lze dohodnout i pronájem sauny vedle městských lázní.

K ubytování je možné využít Penzion-ubytovnu SB nebo levné ubytování na zimním stadionu

KONTAKTNÍ OSOBY:
Mgr. Milan Strya
ředitel společnosti
tel.: 516 488 765
fax.: 516 488 767
mob.: 606 902 523
e-mail: [email protected]

Ladislav Čížek
vedoucí provozu
tel./fax.: 516 452 193
mob.: 606 796 561
e-mail: [email protected]

Interneotvé stránky: http://www.sluzbyboskovice.cz/

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA