REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Penzion FAN – místo pro Vaši dovolenou i pracovní cestu

30. 4. 2016

Když do Karlových Varů, tak do penzionu FAN.

Penzion FAN *** je umístěn na okraji města, s dobrou dostupností ze všech hlavních silničních tahů, což z něj činí ideální ubytování pro vaše pracovní i soukromé cesty. Náš tým vám poskytne pohodlné zázemí pro váš pobyt v našem krásném městě.

U nás najdete moderně zařízení pokoje se sprchou, WC a malým kuchyňským koutem, kde si připravíte jednoduchá jídla či uvaříte chutnou kávu. Zatemňovací závěsy a žaluzie vám zpříjemní spánek a ráno nezaspíte díky rádiobudíku. Karlovy Vary mají nejen 12 horkých minerálních pramenů, ale z kohoutků nám teče lahodná pitná voda.

REKLAMA

Na všech pokojích v penzionu FAN*** Karlovy Vary je i 24-palcová plazmová televize vč. DVD přehrávače, WIFI (zdarma). Vycházíme vstříc i rodinám s dětmi. Zapůjčíme dětskou postýlku, židličku, vaničku a dokonce i nočník.

Pokud hledáte prostory pro uspořádání malého školení, obchodního setkání nebo večírku s přáteli, spojte svůj pobyt s pronájmem salonku /max. 12 osob/.

Motoristé ocení uzavřené parkoviště s garážemi hlídané kamerovým systémem. Penzion FAN*** je ideální zastávkou také pro motorkáře a cyklisty – obzvlášť během  nepříznivého počasí. Vaši „miláčci“ se u nás také dobře vyspí.

4 golfová hřiště v dojezové vzdálenosti max.20 minut. Pro golfisty máme připravenou úschovnu bagů.
V recepci vám rádi poradíme kam na výlet, za kulturou nebo do lázní.
Těšíme se na Vás !

Penzion FAN

adresa: U trati 57/5 360 05 Karlovy Vary
telefon: + 420 353 997 085
email: [email protected]

www.penzionfan.cz

Interneotvé stránky: http://www.penzionfan.cz/

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA