Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1830

Notice: Trying to get property 'slug' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1832
Park hotel Tachov » Tipy na výlet
REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 5.6. a svátek má Dobroslav

Park hotel Tachov

Hotel se nachází v klidném prostředí zámeckého parku blízko centra Tachova. Přímo od hotelu mohou naši hosté nasednout na kola , nebo nazout turistické boty a pustit se po překrásných cyklistických či turistických stezkách , kterých je v okolí nespočet.Většina stezek vede nedotčenou přírodou CHKO Český Les.

Sportovní vyžití

Obrovskou výhodou je nedaleké ( do 200 metrů vzdálené ) sportovní centrum nabízející plavecký bazén , sportovní halu , zimní stadion , 3 fotbalová hřiště ( včetně hřiště s umělým povrchem 3 generace ) , tenisové kurty , minigolf a bowling . Pro milovníky golfu je možné využití královského golfového hřiště v Mariánských Lázních , které jsou vzdálené sotva 20 minut jízdy.Nebo využítí nového golfového hřiště v obci Alfrédov.

Ubytování

Hotel nabízí 2 – 3 lůžkové pokoje v různých cenových relací , které jsou dostupné každému.

REKLAMA

Pokoje jsou moderně zařízené , včetně vlastního soc.zařízení a WC. K vybavení pokojů patří TV , Sat , Wi-fi , lednice.

Restaurace

V nově zrekonstruované restauraci nabízíme celodenní stravování.V letních měsících možnost grilování na letní terase.Samozřejmostí je pořádání soukromých akcí ( oslav , svateb , školení atd. ) v uzavřeném salonku .

Služby

– nonstop recepce
– hlídané parkoviště kamerovým systémem
– půjčovna kol
– možnost uskladnění vašich sportovních potřeb

Interneotvé stránky: http://www.parkhotel-tachov.cz

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA