REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Oslava 80.výročí létání na Královédvorsku

20. 8. 2012
Den otevřených dveří

80.let Aeroklubu D.K.n.L. – Den otevřených dveří
Srdečně Vás všechny zveme na Oslavu 80.výročí létání na Královédvorsku – Den otevřených dveří letiště ve Dvoře Králové nad Labem. 

Letiště neodmyslitelně patří k městu a tak přípravy vrcholí, aby toto kulaté výročí bylo oslaveno, jak se sluší a patří. Akce se za podpory města Dvůr Králové nad Labem uskuteční  v sobotu 15. září od 10,00 hod.

Připraven je bohatý program, který pobaví celou rodinu.  Můžete se těšit na:  Seskoky parašutistů, ukázky modelářů, akrobacie motorových letadel  i kluzáků,  lety vrtulníků, lety balonů. Je  přislíbena i účast armádní letky!  Čeká Vás atraktivní doprovodný program včetně  řady atrakcí pro děti.

Samozřejmností je občerstvení , tombola pro návštěvníky a mnoho dalšího. Detailní, průběžně aktualizovaný program najdete na stránkách aeroklubu :  www.akdk.cz .  Speciálně  zveme  všechny bývalé členy aeroklubu, které jsme nedokázali jinak kontaktovat.

A na závěr … Vstupné je dobrovolné!
Pro návštěvníky je zajištěn jak dostatek parkovacích míst, tak prostor na parkování jízdních kol.

Upozorňujeme návštěvníky, že z důvodu bezpečnosti,  budou  15.9. uzavřeny obě nezpevněné místní komunikace u prahů vzletové a přistávací plochy letiště, jak ze strany od Žirče, tak ze strany od Dvora Králové n.L.  a  to i pro chodce.

Těšíme se na Vás  15. září !  Aeroklub Dvůr  Králové na Labem

Interneotvé stránky: http://www.akdk.cz/

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA