REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Oslav narozeniny Radegastu!

 Vydej se od sochy boha Radegasta do pivovaru! 

Datum konání: 21.8.2010, Beskydy


Radegast slaví v letošním roce 40 let od uvaření první várky. Oslav to chlapsky. Přijmi s kamarády výzvu a vydej se pěšky na 40 kilometrovou trasu od boha Radegasta do pivovaru. Zaregistruj svůj tým co nejdříve a buď mezi 40 nejrychleji přihlášenými týmy. V cíli získáš speciální odměnu – 5 litrový soudek. 

Během cesty se určitě pořádně zapotíš, ale poznáš nová místa a strávíš den v nádherném prostředí Beskyd. V cíli tě čeká skvělý pocit, že jsi to zvládnul a k tomu ti Radegast přibalí památeční certifikát o absolvování trasy a další dárky. Hlavně ale půjde o to se překonat a zažít s Radegastem neopakovatelný den.

Na trasu se můžeš vydat v sobotu 21. srpna mezi 7:30 – 11:00 hod. U sochy boha Radegasta se akredituješ, dostaneš kontrolní kartu, orientační mapu a detailní popis cesty vč. hospod, kde se můžeš zastavit na vychlazený Radegast. Do pivovaru se musíš dostat do 22:00 hod. Do stejné doby také bude připraven mikrobus, který tě zdarma přepraví z Nošovic do Frýdku-Místku na autobus či vlak.

REKLAMA

A co můžeš kromě skvělých zážitků získat? Prvních 40 týmů o minimálně dvou členech, kteří se zaregistrují na www.radegast.cz, získá v cíli 5 litrový soudek s pivem Radegast jako speciální odměnu. Každý člen týmu pak certifikát, originální otvírák a pivo Radegast.

Na trať se můžeš vydat bez nutnosti registrace přes www stránky. Stačí se akreditovat přímo u sochy boha Radegasta v sobotu 21. srpna mezi 7:30 – 11:00 hod. V cíli pak získá každý, kdo přechod zvládne v časovém limitu, certifikát, originální otvírák a pivo Radegast.

Trasa od boha Radegasta povede výhradně po značených turistických trasách přes Čertův mlýn, Kunčice p. O., Ondřejník, Metylovice, Bašku, Skalici až do Nošovic. Pouze pár set metrů před cílem je nutné se odchýlit od značené trasy.

Účastníci akce se na trať vydávají na vlastní nebezpečí a pořadatel nenese odpovědnost za případné úrazy. Tento souhlas bude nutné vyjádřit podpisem při akreditaci. Doporučuje se vzít si sebou podrobnou turistickou mapu Beskyd zahrnující oblast mezi Pustevnami a Nošovicemi. 

Interneotvé stránky: http://www.radegast.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA