REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

OREA Hotel Bohemia

6. 9. 2012

OREA Hotel Bohemia je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády, "Zpívající fontány" a centra lázeňského života. Toužíte – li po odpočinku v lázních, je náš hotel to pravé místo pro Vás.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v luxusních apartmánech v depandanci OREA Hotel Anglický Dvůr. Na pokojích je k dispozici barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC.

REKLAMA

Gastronomie

Hotelová café – restaurace Knížecí Dvůr má celkovou kapacitu 150 míst. Otevřeno je po celý den, a to nejen pro hotelové hosty. Ve stylové restauraci jsou podávány pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Na své si přijdou nejen milovníci tradičních českých pokrmů, ale i ti, kteří rádi zkouší něco nového.

Hotelové služby

Hotel přispívá k ještě většímu pohodlí hostů svými službami, které zajišťuje: doplňkový prodeje, směnárna, hotelové parkoviště, sauna, solárium, kadeřnictví, pedikúra, nově zrekonstruovaný balneoprovoz.

Relaxační a wellness služby

Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu. Relaxačně rehabilitační středisko nabízí perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, klasické masáže a masáže lávovými kameny, inhalaci, parafin, elektroléčbu, plynové obálky a injekce, kúru proti stárnutí.

Vyberte si některý z výhodných balíčků, který v sobě kombinuje ubytování, relaxační služby a stravování. Ušetříte a získáte mnohem více komfortu a služeb.

Volný čas

Milovníci městských pobytů jistě ocení jedinečnou atmosféru lázeňského města, která na Vás sálá ze všech stran, obdivovat můžete lázeňskou kolonádu a fontány. Ideální prostředí na večerní procházky se svou láskou, nebo jen tak pro relaxaci.

Konferenční služby

Zpestřete si konferenci či kongres v lázních. Kapacitní možnosti salonku hotelu dovolují uspořádání malých konferencí, školení, firemních prezentací, jednání a různých incentivních akcí.

Konferenční kapacity hotelu:
Barochův salonek – kapacita 50 míst

Ve spolupráci s OMT Group jsme schopni pro Vás připravit eventové programy: firemní eventové programy (např. karneval v Riu, Casino Royal – perný večer Jamese Bonda, Hawaii party, Kubánský večer …)

zábavné poznávací programy
přírodní sportovní programy (zimní túry na sněžnicích či běžkách, vyjížďky na psích spřeženích…)

Dostupnost hotelu

GPS: 49°58'27.16"N,12°42'9.92"E
Silniční
Dálnice Praha – Plzeň- směr Rozvadov – odbočka Planá – Mariánské Lázně
Autobusové
Pravidelné autobusové linky Mariánské Lázně – Cheb, Karlovy Vary, Plzeň, Praha
Železniční
Mezinárodní rychlík Praha – Plzeň – Mariánské Lázně – Frankfurt (Eurocity a Intercity)
Letecké – letiště Praha – Ruzyně vzdálené cca 150 km.
Městská doprava – trolejbusy, autobusy, taxi.

Hraniční přechody:

Broumov – Mähring (SRN) – 21 km
Svatý Kříž – Waldsassen (SRN) – 35 km
Pomezí – Schirnding (SRN) – 35km
Rozvadov – Waidhaus (SRN) – 47 km

Interneotvé stránky:

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA