REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Open – Air FOTO festival

4. 4. 2013

Pro všechny milovníky fotografií a fotografování přinese druhý červnový víkend zcela jedinečnou akci v jednom z nejfotogeničtějších měst u nás – Českém Krumlově.

Open – Air FOTO festival nabízí první i poslední ze světa fotografie. Návštěvníci se budou moci účastnit nejen přednášek s odborníky, ale své nové zkušenosti si pak vyzkoušet v terénu nebo v praktických dílnách. Budou si moci otestovat novinky ze světa fototechniky, porovnávat a zkoušet. Stejně tak podnětné může být sdílení zkušeností s ostatními návštěvníky, seznámení se s fotografickými školami a fotokluby. Celé centrum města ožije fotografiemi, budou zde vznikat jakési fotografické ostrůvky s odlišným tématem, technikou a žánrem.

REKLAMA

Hlavním objektem objektivů bude člověk – jako portrét, fashion, děti, svatba, glamour, akt, street art, dokument apod. Vyzkoušet si návštěvníci budou moci i focení pod vodou, člověka a ohně, bodypaintingu anebo pohádkových bytostí.

A krásné náměty k focení poskytne i samo město Český Krumlov. Stačí si jen vybrat křivolaké uličky, starobylé domy, zákruty řeky, pohádkově nasvícený zámek nebo třeba sklepení a šatlavu.

Jak slibují organizátoři, festival je v pravém slova smyslu pro každého. Zábavu a poučení zde najdou i návštěvníci bez fotografických ambicí. V bohatém doprovodném programu nebudou chybět koncerty, soutěže, fireshow a závěrečná Glamour party v klubu City Lounge.

 

Interneotvé stránky:

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA