REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Objevujte krásy České a Slovenské republiky s Garnier

1. 8. 2014

Letní prázdniny se překlenuly do své druhé poloviny a počasí stále přeje spíše objevitelským výletům do přírody, než bezstarostnému polehávání u vody.

Díky tomu na webových stránkách společnosti Garnier www.pozelene.cz každý den přibývají další a další zajímavé tipy na výlety a neobvyklá místa v Česku i Slovensku.

Nové webové stránky www.pozelene.cz, které v červenci spustila společnost Garnier, nabízí zájemcům tipy na výlety v České i Slovenské republice. Uživatelé se mohou podělit prostřednictvím příspěvků o své zážitky a vlastní oblíbená místa. Za první měsíc fungování se výletní mapa rozšířila o více než 350 uživatelských tipů.

Největší výhodou je skutečnost, že na webu jsou k dispozici výletní tipy pro Českou i Slovenskou republiku. Při plánování výletů v oblasti východních hranic se tak nemusíte omezovat pouze na svou rodnou vlast, neboť všechny podstatné informace pro obě země naleznete přehledně na jednom místě. Od srpna bude server www.pozelene.cz navíc nabízet i tipy na aktuální kulturní a sportovní akce.

Přestože červencová soutěž o ekovůz Opel Astra Sports Tourer ecoFLEX již skončila, skvělé ceny můžete vyhrávat i nadále. V srpnu byl totiž spuštěn nový soutěžní program, který je založen na sbírání bodů. Body lze získat za 3 aktivity – pozvání přítele, vložení tipu a za návštěvu místa z mapy výletů. Za každého přítele, který se proklikne z vámi poslané e-pohlednice na stránku www.pozelene.cz, získáte 50 bodů. Za každý originální tip, který vložíte na stránky, obdržíte 25 bodů. A konečně 20 body je oceněna návštěva místa z mapy výletů, kde se musíte zvěčnit s cílem v pozadí. Stačí tedy být mezi 10 nejaktivnějšími uživateli v daném měsíci a výhra je vaše. Vítěz získá horské kolo Author, pro zbylých devět nejaktivnějších účastníků jsou připraveny balíčky produktů Garnier.

REKLAMA

Více informací o soutěži a podmínky naleznete na stránce www.pozelene.cz. Soutěžit můžete od začátku srpna.

Cinestar Jihlava

Interneotvé stránky: http://www.pozelene.cz.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA