REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Obec Srní láká návštěvníky k strávení pár dní v srdci Šumavy

Momentálně jeden z nejsledovanějších seriálů Policie Modrava již brzy představí svou třetí řadu. Místa, kde vyšetřuje policejní kapitánka Jana Vinická, zaujala nejednoho diváka a milovníka Šumavy. Právě díky tomuto seriálu získala oblast Národního parku Šumava mnoho nových příznivců a ty skalní fanoušky přesvědčila o tom, že návštěva v jakémkoliv ročním období stojí za to. Divoká příroda, ranní mlhy, večer západ slunce, spousta lesů a zvířat v nich, koryto řeky Vydry, plavební kanál, Kašperské Hory a hlavně obec Srní láká návštěvníky k strávení pár dní právě tady. Ideální volbou na přespání je Hotel Srní, který v seriálu též figuruje. Ubytování zajistí v komfortních více než 130 pokojích. V ceně každého pobytu je vynikající bufetová snídaně, vstup do bazénu 25×12,5 m, sauny, páry, fitnessu, WiFi atd. 

Pokud máte málo času na dovolenou a hodně plánů, půjčí Vám kolo, elektrokolo a v zimě běžky. Je to jasná volba.

A uvnitř hotelu v případě nepřízně počasí je o zábavu vždy postaráno.

REKLAMA

25 metrový plavecký bazén se saunou, kde mimo jiné probíhají školy v přírodě s plaveckým výcvikem, soustředění triatlonistů a plavců.

Sportovní hala na sporty tenis, badminton, volejbal, nohejbal, florbal, futsal, košíková, crossminton nebo víkendová fitness cvičení.

Lezecká stěna má přes 100 m2 a 7 metrů výšky. Je na ní připraveno 18 jištěných cest a přes 400 chytů, s obtížností pro děti i zkušenější lezce  (od 3 do 7+).

M-squash: menší a mladší bratr squashe. Raketová hra vybavením a pravidly podobná ricochetu. Kurt je vybaven elektronickým počítadlem stavu hry, které rovněž určuje pozici hráče pro jeho následující podání.

Golfový trenažér E6 je součástí Visual sports. Zahrajte si 18 jamek na světově proslulých hřištích. Typy her: nejdelší odpal, nejblíže k jamce, Match Play, hra na rány, sázky na jamku atd. Procvičíte odpal, putt i nahrávku na green. Detailní vyhodnocení Vašich úderů: rychlost odpalu, směr míčku, úhel dopadu, rychlost atd.

Lasersniper je elektronický střelecký simulátor. Střelci střílí realistickými zbraněmi s reálným požitkem ze střelby. Nabízí lov na divou zvěř v lese, na kachny, trap, kovbojskou přestřelku. Dále pojezdové terče jako na policejním tréninku, šipky, mizící terče, plechovky, klasické terče či rybičky.

Visualsport Vám umožní hrát různé sporty jako fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem. Hrajete se skutečným sportovním náčiním, vybíráte různá sportoviště či soupeře. Ocitnete se na ledě NHL, nebo stanete hvězdným quaterbackem v NFL.

A kdo má rád klasickou zábavu, tak je tu bowling co má dvě dráhy.

Vybavení na všechny aktivity, lze zapůjčit na recepci.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA