REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Nezbývají vám peníze na výlety? Změňte to

21. 11. 2016

V České republice existuje tolik nádherných míst – hrady, zámky, skanzeny, divadla, muzea, výstavy… Mohli bychom pokračovat donekonečna. Ale všechno něco stojí. Vstupy pro celou rodinu dokážou pěkně zahýbat rodinným rozpočtem. Poradíme vám, jak se s tím vypořádat.

Proč je důležité být aktivní

Celý víkend pracujete, nebo ležíte u televize? To není zrovna ideálně strávený volný čas. První variantou si dláždíte cestu k vyhoření. Odpočinek od práce potřebujete, ať se nám to líbí nebo ne. A televize se po pár hodinách stává trochu nudným společníkem. Nemyslíte? Novou energii nejlépe načerpáte, když žijete aktivně. Vydejte se na výlet, poznávat zákoutí České republiky. Vezměte s sebou partnera, děti, rodiče nebo třeba babičku a užívejte si života naplno. Prodloužené víkendy se blíží, neseďte doma.

REKLAMA

Za hezký výlet nemusíte utratit majlant

„No jo, ale kde na to všechno výletování brát pořád peníze,” říkáte si? Za hezké zážitky nemusíte nutně zaplatit balík. Stačí vám jen vědět, jak na to:

1.     Pátrejte po slevách. Kde? Existují různé slevové weby. Pěkný výběr nabízí třeba Úspory.cz.

2.     Na výlet jeďte vlakem. Benzín je drahý a jízda ve vlaku představuje pro děti úžasný zážitek. Využijte toho.

3.     Sbalte si pořádnou svačinu. Jídlo na turisticky atraktivních místech stojí mnohonásobně více, než za něj zaplatíte ve vaší večerce. Myslete na to, až budete připravovat svačinu na cestu.

Pohlídejte si své náklady

Mnoha lidem na výlety už nezbývají finance z prostého důvodu – unikají jim jinde. A to je škoda. Jak jste na tom vy? Nahlédněte do svého rodinného rozpočtu a zaměřte se na tyto složky:

●      Pojištění

●      Hypotéka

●      Energie

●      Mobilní tarify

A teď ruku na srdce. Opravdu za všechny tyto položky nedáváte mnohem více peněz, než ve skutečnosti musíte? Zjistíte to rychle. Zavítejte na stránky www.uspory.cz a porovnejte si své náklady s ostatními nabídkami. Možná se nakonec podivíte, kolik jste schopni nastřádat peněz za jeden měsíc. Kam je pak investujete, záleží pouze na vás. My se přimlouváme za hezké zážitky s rodinou.

Interneotvé stránky: http://www.uspory.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA