REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Nevíte, co podniknout ve volném čase? Vyzkoušejte Laser Aréna Praha!

25. 11. 2022

Chcete uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin, teambuilding nebo třeba školní výlet? Chcete mít šanci si pořádně zasoutěžit a vybít se? Nebo nevíte, co podniknout ve volném čase?

Tak přijďte k nám na laser game!

Že nevíte, co to je? Nevadí!

V laser game hledáte své soupeře a snažíte se je zasáhnout laserovým paprskem, samozřejmě bezbolestně. Při každém zásahu se vám přičtou body, podle toho, kam soupeře střelíte. Hra se odehrává v aréně připomínající bludiště, s LED osvětlením a hudbou dodávající všemu tu správnou atmosféru. Dostanete na výběr z mnoha typů her, ze kterých si zvolí snad každý! Bližší informace najdete na našem webu https://www.laserarenapraha.cz/ a vše vám ještě vysvětlíme přímo na místě.

REKLAMA

A kde nás najdete?

Naše aréna je skvěle dostupná v centru Prahy. Stačí jen nasednout na metro B nebo na tramvaj jedoucí na Národní třídu či do Lazarské ulice. Odtamtud už to máte jenom kousek.

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte a navštivte nás! Kromě samotného laser game si zde můžete zahrát šipky nebo fotbálek, na baru si objednat alkoholické i nealkoholické drinky či si jen sednout s vašimi blízkými a užít si uvolněnou atmosféru naší herny.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA