Nevíte, co podniknout ve volném čase? Vyzkoušejte Laser Aréna Praha!

Chcete uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin, teambuilding nebo třeba školní výlet? Chcete mít šanci si pořádně zasoutěžit a vybít se? Nebo nevíte, co podniknout ve volném čase?

Tak přijďte k nám na laser game!

Že nevíte, co to je? Nevadí!

V laser game hledáte své soupeře a snažíte se je zasáhnout laserovým paprskem, samozřejmě bezbolestně. Při každém zásahu se vám přičtou body, podle toho, kam soupeře střelíte. Hra se odehrává v aréně připomínající bludiště, s LED osvětlením a hudbou dodávající všemu tu správnou atmosféru. Dostanete na výběr z mnoha typů her, ze kterých si zvolí snad každý! Bližší informace najdete na našem webu https://www.laserarenapraha.cz/ a vše vám ještě vysvětlíme přímo na místě.

A kde nás najdete?

Naše aréna je skvěle dostupná v centru Prahy. Stačí jen nasednout na metro B nebo na tramvaj jedoucí na Národní třídu či do Lazarské ulice. Odtamtud už to máte jenom kousek.

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte a navštivte nás! Kromě samotného laser game si zde můžete zahrát šipky nebo fotbálek, na baru si objednat alkoholické i nealkoholické drinky či si jen sednout s vašimi blízkými a užít si uvolněnou atmosféru naší herny.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu